fbpx

Tailandas – kontrastų ir tropikų šalis

Turite klausimų dėl kelionės? Atsakysime!
VALSTYBĖ Tailandas
PLOTAS 513 120 km2
SOSTINĖ Bankokas
VALIUTA Batas
GYVENTOJAI 67 959 000
KALBA Tajų
RELIGIJA Budizmas
BVP VIENAM GYVENTOJUI  $5,938
ATSTUMAS NUO LT 7811 km

Trumpa informacija apie kelionę

Kelionės datos: pagal individualius užsakymus
Kelionės kaina – 690 € + aviabilietas nuo 850 €
Jeigu domina ši kelionė, būtinai susisiekite:
El. paštu: keliaukim@santitravels.com
Mob. tel.: +370 666 99998

1 diena: Išskrendate iš Vilniaus. Persėdimas
2 diena: Nusileidžiate Bangkoke.
Pereinate muitines patikras, pasiimate bagažą. Reikės susirasti išvykimo geitą skrydžiui Bankokas – Krabi.
Nusileidus Krabi, pereisite muitines patikras, pasiimsite bagažą. Iki viešbučio galima nuvažiuoti taksi, (~kaina 550 thb 2asm ir 600 thb 4 asm.) arba mes paimsime transferį.
2-6 dienos: Krabi 5 naktys / pusryčiai
Jei savo atostogų metu norite išskirtinai gražaus kraštovaizdžio bei jaukios atmosferos, rekomenduojame poilsiauti Krabi regione. Andamanų jūros pakrantėje esantis Krabi miestelis džiugina nedidelėmis kavinukėmis, originaliomis suvenyrų parduotuvėlėmis, šurmuliuojančiais turgeliais, puikiais viešbučiais, o regiono gamta – tarytum rojus žemėje!
Balto smėlio paplūdimio juosta, atogrąžų džiunglės, kuriose – daugybė egzotinių gyvūnų, kriokliai, uolos, skardžiai – visa tai jus pasitiks atvykus atostogauti į Krabi! Beje, šiame regione tikrai nemažai salų. Būtinai paplaukiokite tarp jų. Na, o jei esate nardymo entuziastas – Krabi povandeninis pasaulis jus tikrai sužavės.
Įspūdingiausios pietų Tailando (Krabi) vietos:
 • Krabi miestas – žavingas vietinis Tailando miestas siūlantis pamatyti tikrą tailandietišką kultūrą ir svetingumą. Aplankykite neseniai užbaigtą statyti „Wat Kaew Govaram“ šventyklą , paragaukite vietinių valgių – jie nuostabūs 🙂
 • Khao Khanap Nam – 15 min. plaukimo valtimi nuo Chao Fa prieplaukos ir prieš Jūsų akis atsivers maždaug 100 metrų aukščio dvi, tarsi sargybiniai, stūksančios kalvos.
  Ši vieta tarsi magnetas turistus traukia savo urvais. Viename iš jų augantys stalagmitai ir stalaktitai , o didysis urvas saugo senųjų tajų gyvenimo epizodus.
 • Tham Sua (Tigro urvas) šventykla. Ji įspudinga ne kiek savo grožiu, kiek vieta. Ji pastatyta ant aukštos uolos. Norint pasiekti vietą iš kurios atsiveria nuostabi panorama reikia įveikti 1300 laiptelių.
 • Railay papludimys – viena gražiausių vietų Tailande. Šią vietą pasieksite tik valtimi .
 • Phi Phi salos – Krabi širdis .
 • Ko Lanta salynas talpina : Mu Ko Lanta nacionalinį parką, Koh Rok salą, Kantiang įlanką, Lantos senamiestį, Chlong Dao paplūdimį, Khao Mai Kaew urvą, Chlong Chak krioklį, Švyturį ir tt.
 • Karštosios versmės randasi Krabi Klong Thom provincijoje .Šios vietos grožis yra tame, kad baseinai susiformavo natūraliu būdu. Ir visa tai yra miško apsuptyje.
  Tuo pačiu apsilankimu , paėjėję keletą kilometrų, galėsite atrasti Smaragdinį Emeraldinį baseiną.
 • Emeraldinis baseinas, kitaip smaragdinis baseinas esantis gamtos draustinyje „Khao Prabang Khram“ yra 115 ilgio, 214 metro pločio ir pakankamai gilus plaukti (nors dėl didelio kalcio karbonato kiekio reikėtų vengti nuryti vandenį). Vandens spalva skiriasi priklausomai nuo saulės šviesos atspindžio skirtingais dienos laikais. Norėdami išbandyti intensyviausią smaragdo atspalvį, apsilankykite auštant arba kuo anksčiau ryte.
 • Koh Poda – viena iš populiariausių Krabi salyno salų. ( ~ 25 minutes plaukimo ilgąja valtimi ir prieš Jūsų akis atsivers nuostabūs vaizdai…… )
 • Koh Tup ir Koh Mor salytės yra populiarios dėl savo neįrastos formos ir jas jungiančio seklumos tako kuris jas sujungia ir nuveda prie trečios Koh Kai salos.
 • Khao Khanap Nam – 15 min. plaukimo valtimi nuo Chao Fa prieplaukos ir prieš Jūsų akis atsivers maždaug 100 metrų aukščio dvi, tarsi sargybiniai, stūksančios kalvos.
  Ši vieta tarsi magnetas turistus traukia savo urvais. Viename iš jų augantys stalagmitai ir stalaktitai , o didysis urvas saugo senųjų tajų gyvenimo epizodu
7-8 dienos: Khao Sok parko cheow lan ežero turas
Vienas iš gražiausių Tailando nacionalinių parkų – Khao Sok. Pietinėje šalies dalyje esantis gamtos kampelis tikrai sužavės tuos, kurių širdį glosto neaprėpiamų atogrąžų miškų panorama. Beje, parko teritorijoje tyvuliuoja nepaprasto grožio Čeolano ežero. Jame turistams siūloma pasiirstyti valtele. Iš vandens nacionalinio parko kraštovaizdis atsiveria naujomis spalvomis. Didžiuliai skardžiai, tolumoje stūksantis kalnų masyvas, džiunglės – visa tai tikrai atima žadą. Jei jūsų svajonė pamatyti kuo daugiau įvairių egzotinių gyvūnų, lankantis Khao Sok nacionaliniame parke turite puikius šansus išpildyti šį savo norą! Teritorijoje gyvena drambliai, beždžionės, tapyrai ir kt.
įskaičiuota (2 d. turas, nac parko mokestis, maitinimai, nakvynė plūduriuojančiuose nameliuose)
2800 thb/ asm + Transportas 2500 thb 2 asm ir 2800 Thb 4 asm.
Po turo būtų galima iškart j us nuvežt su taxi iki Donsak uosto (kaina apie 2500 Thb + laivo bilietą įsigyt reiktų vietoje)
8 diena: plaukimas į Koh Samui salą.
Plakimas vyktų iš Donsak uosto, (jis priešingoje pusėje nuo Krabi), kelto bilietus reikėtų pirkti vietoje (kaina nedidelė, plaukia daug kartų ir įvairiu laiku)
8-13 dienos: Koh Samui / 4 n.
Reikia pamatyti :
 • Wat Lam Sor – šventyklą
 • Hin Tai & Hin Yai – tai viena linksmiausių Koh Samui atrakcijų. (Išvysite gamtos sukurtą meną : (Tai) vadinama seneliu ir (Yai) močiute)
 • Jei įdomu Koh Samui salos autentika – Hua Thanon.
 • Pats gražiausias papludimys šiaurinėje dalyje Mae Nam – įpatingai skaidri jūra.
 • Pats didžiausias atradimas – Ang Thong nacionalinis jūros parkas, kurią sudaro viena už kitą gražesnės salelės. Per dieną galima pažiūrėti 5-10 salų.
13 diena Skrydis į Bangkoką 3n. Koh Samui – Bangkokas
Trumpas skrydis ir vėl grįšite į civilizaciją. Prieš Jus atsivers pojūčių, kvapų, veiksmo, žmonių, eismo, gatvės prekeivių mišrainė. Tai Bankokas arba miestas turintis ilgiausią oficialų pavadinimą pasaulyje: Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Yuthaya Maha Dilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udom Ratchaniwet Maha Sathan Amon Phiman Awatan Sathit Sakka Thattiya Witsanu Kam Prasit 🙂
Transferis į viešbutį
13-16 dienos: Bangkokas/ pusryčiai
(Pasiimsite Tuk Tuką ir pasak. paskutionio keliautojo: sumokėjus 10 eur. vairuotojas vežiojo visą dieną po Bankoką)
Bankoke reikia pamatyti :
 • Karalių rūmai arba Didieji Tailando rūmai (Grand Palace);
 • Wat Pho, taip pat žinoma kaip Gulinčio Budos (46 metrų ilgio) šventykla esanti Rattanakosino saloje, į pietus nuo Didžiųjų rūmų (Grand Palace);
 • Wat Arun (Aušros šventykla) yra budistų šventykla, esanti vakariniame Chao Phraja upės krante, beveik tiesiai priešais Wat Pho. Dėl savo neįprastos išvaizdos ir vietos paupyje, Wat Arun yra ne tik viena nuostabiausių šventyklų Bankoke, bet ir vienas iš žinomiausių sostinės bei viso Tailando objektų;
 • Chao Phraya upė – tiesiog nuvykite į Sathorn (BTS Saphan Taksin) prieplauką ir nusipirkite turistų laivo (Tourist boat) bilietą link Wat Arun ar Wat Pho. Pasistenkite atsistoti eilėje pirmieji ir patekę į laivą, užlipkite į antrą aukštą. Atsisėskite ir mėgaukitės Bankoko panorama lėtai plaudami Chao Phraya upe;
 • Chatuchak savaitgalio turgus – vienas didžiausių Azijoje. Bus labai karšta. Atsigaivinti nepraleiskite kokosinių ledų iš kokoso kevalo bei šviežių mango sulčių;
 • China Town – Kinų kvartalas gatvės maisto fanams. Rekomenduoju apsilankyti vakare, nuo 18:00 atsidaro vienas mano mėgiamiausių gatvės maisto restoranų – Fikeaw Yaowarat (https://goo.gl/maps/XeZgaVfh4iT2);
 • Khlong LadMayom – plaukiojantis turgus (floating market). Privalote pamatyti bent vieną plaukiojantį turgų Bankoke. Nuvykti galite su BTS iki Bang Wa stotelės, tuomet taksi (apie 60 thb);
(Šiame turguje taip pat rekomenduoju imti turą valtimi (long-tail boat tour, 100 thb asmeniui) – pamatysite, kaip Bankokas atrodė prieš 100 metų, kuomet didžioji dalis susisiekimo vykdavo kanalais. Aplankysite budistų šventyklą bei sustosite orchidėjų fermoje (kai kurios orchidėjos parduodamos – 100 – 200 thb).
http://www.thai.lt/lt/blogas/284-khlong-lat-mayom-plaukiojantis-turgus
Buvusi gidė Bankoke Astra rašė :
Pačiame Bankoke yra tik keli maži ir vietiniai, kuriuose turistams nebūtų ką pamatyti. Kiti du yra šalia Bankoko – savaitgalinis Amphawa ir labiau turistinis kasdienis Damnoen Saduak. Iki jų galima važiuoti su taksi arba vietiniu transportu.
16 d. Transferis į orouostą

Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Pervežimai turo metu pagal programą;
 • Apgyvendinimas pasirinkto lygio viešbučiuose: 3 nakvynės Bankoke, 1 nakvynė namelyje ant vandens prie upės Kvai, 4 nakvynės Koh Samui, 6 nakvynės Krabi saloje.
 • Programoje nurodytas maitinimas: 12 pusryčių.
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus.
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Lėktuvo bilietai Vilniaus – Bankokas – Vilnius (apie 760 EUR);
 • Tailando vienkartinė viza (~ 31 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 18 EUR BTA draudimas);
 • Vietinio gido paslaugos;
 • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos pažymėtos žvaigždute *;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai;
 • Gėrimai pietų ir vakarienės.

Reikia žinoti :
Atvykus rekomenduoju įsigyti vietinę SIM kortelę su internetu – nereikės nešiotis sulankstomų žemėlapių ar “Lonely Planet” knygų (taip, vis dar pasitaiko tokių „nostalgiškų“ turistų). Tailande dominuoja grynieji pinigai, o ne kortelės, tad atvykus oro uoste išsikeiskite valiutą “SuperRich” keitykloje – ten geriausias kursas. Prieš vykstant pasitikslinkite su savo banku, ar nereikia atblokuoti kortelės prevencinės apsaugos Tailandui. Jei prireikė išimt pinigų iš bankomato – turėkite omenyje, kad kiekvienas pinigų išgryninimas jums papildomai kainuos 220 thb (5-6 eur) – tajų bankomatų mokestis užsienio kortelėms.
Atsisiųsti kelionės sutartį

Turite klausimų dėl kelionės? Atsakysime!
Atsiliepimai