Šri Lanka – neatrastas gamtos grožis

Turite klausimų dėl kelionės? Atsakysime!
REGIONAS Šri Lanka
PLOTAS 65 610 km²
SOSTINĖ Kolombas
VALIUTA Šri Lankos rupija
GYVENTOJAI 20 222 240
KALBA sinhalų, tamilų
RELIGIJA Budizmas
BVP VIENAM GYVENTOJUI  $4 600
ATSTUMAS NUO LT 8771 km

Kelionės datos


2017.11.06 – 11.20 (Liko 8 vietos)

2017.12.04 – 12.18 (Liko 12 vietų)

2018.01.08 – 02.22 (Liko 10 vietų)

2018.02.12 – 02.26 (Liko 12 vietų)

2018.03.02 – 03.16 (Liko 12 vietų)

2018.04.13 – 04.27 (Liko 10 vietų)


 Su grupe iš Lietuvos (iki 12 asmenų)


Kaina – nuo 996 Eur/asm.


Galimi individualūs užsakymai įvairiomis datomis bei programos, pagal Jūsų pageidavimus, biudžetą ir mūsų patarimus!

Šri Lanka dar senovėje vadinta Ceilonu. Sala savo svečius stebino neįprasta gamta, šiltu tropiniu klimatu,  floros ir faunos gausa, senovinėmis šventyklomis, kultūros tradicijomis ir šiltu vietinių žmonių bendravimu. Kiekvienas iš Jūsų  turite unikalią galimybę savo akimis pamatyti salą, kerinčiais vaizdais, išgirsti stebinančias istorijas. Vietinių žmonių šypsenos paperka, o beribiai auksinio smėlio paplūdimiai, nors trumpam,  leidžia pamiršti viską pasaulyje.

Kodėl Šri Lanka?

Aplankyti Polonaruvą – tai protu sunkiai suvokiamos, didingos civilizacijos palikimas;

Sigiriją – tai paslapties persisunkusios freskos uoloje ir kvapą gniaužianti panorama  viršūnėje;

Tūkstantis  žalių atspalvių žymiausių pasaulio arbatų arbatmedžių plantacijose,

Platūs smėlio paplūdimiai su  gyvais povandeniniais koraliniais parkais;

Pajusti  saloje vyraujančia darną – tarp žmonių, gyvūnų ir gamtos.


Programa


1 Diena. Išskrendate iš  Rygos/ Vilniaus – Tarpiniai oro uostai – Kolombas

2 Diena. Kolombas – Habaranas

Leidžiamės Kolombe. Pasitinka vietinis gidas, kuris nuveš iki pirmos nakvynės vietos – Habarane. Vakare laisvas laikas – turėsite progą pajodinėti drambliais ar pasimėgauti ajurvediniu masažu.

Nakvynė viešbutyje

Matinimas: Pusryčiai ir vakarienė

3 Diena. Habaranas – Polonaruva – Sigirija – Habaranas

Po pusryčių vykstate į antrą Šri Lankos sostinę – Polonaruvą ir ten praleisite gerą pusdienį. Polonaruva laikoma Polonaru karalystės karališkuoju senovės miestu. Šiomis dienomis Polonaruva yra geriausiai suplanuotas, archeologinis, relikvinis miestas visoje šalyje. Miestas buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Antroje dienos pusėje keliausite į Sigiriją, kur aplankysite Liūto uolos kalnus. Jus pasitiks didelė teritorija, pilna įspūdingų baseinų, kaskadų. Tragišką dviejų brolių likimą menanti istorija Jus nukels į tuos laikus, kai šalį 1500 metų atgal valdė karalius ir pastatė vieną įspūdingiausių statinių ant uolos. Kopdami kalno viršūnės link pamatysite veidrodinę sieną ir praeisite  pro eilę freskų „moterys debesyse“. Nuo kalno viršūnės atsivers įspūdinga panorama.

Nakvynė viešbutyje.

Matinimas: Pusryčiai ir vakarienė

4 Diena. Habaranas – Kandy

Po pusryčių išvažiuosite link Kandy. Tikslas – pamatyti pakeliui esančią Dambulа šventyklą, kuri yra viena įspūdingiausių, didžiausių ir autentiškiausių Šri Lankos vienuolynų. Tai uoloje iškalta budistų šventykla, kurią sudaro penkių olų kompleksas. Šiame vienuolyne rasite virš 150 įspūdingų Budos atvaizdų, kurių pati didžiausia – milžiniška 14 metrų pločio Budos figūra. Aplink šventyklą vaikštinėjantys budistų vienuoliai sukurs nepamirštamą reginį. Pakeliui aplankysite ajuverdinį prieskonių sodą.

Dambulos šventykla laikoma Pasauliniu paveldu nuo 1991 metų, tai didžiausia ir geriausiai išlaikyta urvo šventykla Šri Lankoje. Akmens bokštai iškyla 160 metrų virš lygumos. Aplinkui yra daugiau kaip 80 kitų urvų. Lankomiausi urvai yra pasiskirstę į 5 didžiuosius, kuriuose pilną statulų ir piešinių. Statulos ir piešiniai yra susiję su Valdovu Buda ir jo gyvenimu.

Nakvynė viešbutyje 

Matinimas: Pusryčiai ir vakarienė

5 Diena. Kandy – Karališkas botanikos sodas

Įspūdingi botanikos sodai nepaliks abejingų, kurie kasmet pritraukia 2 milijonus lankytojų. Jame galima atrasti virš 4000 įvairiausių augalų rūšių, įskaitant orchidėjas, prieskoninius, medicininius augalus ar palmes. Dėl ypatingų gamtinių sąlygų sodus galima lankyti ištisus metus.

Nakvynė viešbutyje.

Matinimas: Pusryčiai ir vakarienė

6 Diena.  Kandy – Nuvara Elija

Ryte vykstame link Jalos nacionalinio parko per Nuvarą Eliją. Nuvara Elija – vadinama Mažąja Anglija arba miestu virš debesų. Šis miestas – sodas, apsuptas kalnais ir kriokliais, yra 1880 metrų virš jūros lygio. Kelionės metu lydėjęs karštis čia palengva pasimirš. Aplink plytinčios arbatmedžių plantacijų spalvos ir gaivos kvapai trumpam nukels Jus į beribį spalvų pasaulį. Pačios tikriausios ir autentiškiausios arbatos galėsite įsigyti arbatos krautuvėlėje. Prie pat miesto yra aukščiausias kalnas Šri Lankoje – Pidurutalagala.

Nakvynė viešbutyje

Matinimas: Pusryčiai ir vakarienė

7 Diena. Nuvara Eliją – Jala

Anksti ryte vykstame į Jalos nacionalinį parką.  Tai lankomiausias ir antras pagal dydį nacionalinis parkas Šri Lankoje. Parką sudaro 5 blokai, iš kurių į 2 leidžiami lankytojai. Šis parkas įkurtas 1900 metais siekiant išsaugoti nykstančią laukinę gyvūniją. Tai svarbiausia Šri Lankos vieta, siekianti išsaugoti dramblius, leopardus, įvairiausius paukščius ir kitus šios, gamta turtingos, šalies gyvūnus.

Nakvynė viešbutyje

Matinimas: Pusryčiai ir vakarienė

8 diena. Jala – Hikaduva

Po pusryčių vykstate į kurortą, prie Indijos vandenyno, poilsiui. Pakeliui aplankote Galle uostą, pačiame piečiausiame Šri Lankos kampelyje, kuriame pagrindinis lankomas objektas – į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktas švyturys. Originalus švyturys buvo pastatytas britų 1848 metais, tačiau sunaikintas gaisro 1934 metais ir atstatytas 1939 m.  Po Galle uosto aplankymo – vyksite į viešbutį prie Indijos vandenyno.

Nakvynė viešbutyje

Matinimas: Pusryčiai ir vakarienė

9 – 14 Dienos. Poilsis prie Indijos vandenyno. 

Nakvynė 4* viešbutyje

Matinimas: Pusryčiai ir vakarienė

14 Diena.

Išsiregistravimas iš viešbučio. Gidas perveš Jus  į oro uostą. Pagal galimybę, trumpa ekskursinė programa Kolombe. Išskrendate iš Kolombo namo.

15 Diena. Atskrendate į Lietuvą.


Į kainą įskaičiuota:

√ Pažintinė programa Šri Lankoje;

√ Individuali programa  su anglakalbiu/rusakalbiu gidu;

√ Patogus transportas kelionės metu (autobusu/mikroautobusu) su oro kondicionieriumi;

√ Pervežimai iš ir į oro uostą;

√ 7 nakvynės 3-4* viešbučiuose (pagal Šri Lankos kategoriją) programos metu;

√ 12 pusryčių ir vakarienių;

√ 5 nakvynės 4 žvaigždučių viešbučiuose (pagal Šri Lankos kategoriją) poilsio prie vandenyno metu.

√ Kelionės dokumentų tvarkymas.


Į kainą neįskaičiuota:

× Tarptautiniai avia bilietai; (nuo 580 EUR). Skrydžiai vykdomi su Turkish Airlines oro linijomis.

× Šri Lankos viza (33 EUR);

× Kelionių rizikos draudimas;

× Mokami objektai pažintinės programos metu (Sigirija 30.00 JAV dolerių; Polonaruva 25.00 JAV dolerių; Dambula 13 JAV dolerių; Budos šventykla 10.00 JAV dolerių);

× Papildomi turai (poilsio prie jūros metu, esant pageidavimams);

×  Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui;

× Asmeninės išlaidos;


Detalią informaciją pateiksime asmeniškai, kai atsiųsite užklausą arba parašysite į agne@santitravels.com ir telefonu +37062047347.
Kitu metų laiku galimi individualūs užsakymai su jau patikrintais patikimais vietiniais rusakalbiais arba anglakalbiais gidais.

SVARBI INFORMACIJA

Skrydžiai  dažniausiai vykdomi  TURKISH AIRLINES  oro linijomis.

Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

Kelionių Organizatorius  NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus.

Atsisiųsti kelionės sutartį

Turite klausimų dėl kelionės? Atsakysime!
Atsiliepimai