fbpx

Užburiančioji Meksika

Turite klausimų dėl kelionės? Atsakysime!
VALSTYBĖ Meksika
PLOTAS 1 972 550 km2
SOSTINĖ Meksikas
VALIUTA Meksikos pesas
GYVENTOJAI 130 222 815
KALBA Ispanų
RELIGIJA Katalikybė
BVP VIENAM GYVENTOJUI  $10 600
ATSTUMAS NUO LT 10 243 km

Trumpa informacija apie kelionę

Kelionės datos:
2019.01.18
2019.02.22
2019.03.29
2019.04.26

Kelionės kaina – 1268 € + aviabilietas

Jeigu domina ši kelionė, būtinai susisiekite:
El. paštu: aringa@santitravels.com
Mob. tel.: +370 656 43533

Ar tikrai meksikietiški serialai parodo Meksikos gyvenimą? Ar tikrai ten visi geria tekilą ir groja gitaromis? Meksika – gana kontrastinga šalis, kur susipina senovės majų ir ispanų kultūros. Rezultatas pribloškia gerąja prasme… Šis turas Magiškoji Meksika” – puiki galimybė pažinti didžiąsias prieškolumbinės eros civilizacijas, pasigrožėti unikalia šalies flora ir fauna ir pažinti jaukius kolonijinius miestus Pueblą, Verakruzą, Kampečę ir Meridą.

8 DIENŲ KELIONĖS PROGRAMA

 

1 diena: MEKSIKAS
Atvykimas į Meksiko miestą. Susitikimas aerouoste su rusiškai kalbančiu gidu, pervežimas į 4* viešbutį.
2 diena: MEKSIKAS – NACIONALINIS ANTROPOLOGIJOS MUZIEJUS – TEOTIHUAKANAS
Po sočių pusryčių apžiūrėsime istorinį sostinės centrą (įtrauktą į UNSCO paveldą) – Sokalo aikštę ir šalia stūksančią Didžiąją actekų šventyklą Templo Mayor. Taip pat pamatysime didžiausią katalikišką katedrą Meksikoje ir nacionalinius (prezidento) rūmus, kurių interjerą puošia pasaulinio garso meksikiečio tapytojo Diego Rivera freskos. Aplankysime nacionalinį antropologijos muziejų – vieną iš turtingiausių muziejų Lotynų Amerikoje. Muziejaus kolekcija didžiuojasi archeologijos ir etnografijos artefaktais iš visos Meksikos – daiktiniais įrodymais, patvirtinančiais šalies kultūros originalumą ir spalvingumą. Popietę praleisime senoviniame Teotihuakano mieste (įtrauktas į UNESCO paveldą). Kopsime į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides, pamatysime Mirusiųjų alėją ir Kecalkoatlio šventyklą, dekoruotą milžiniškais senoviniais raštais ir gyvatės galvomis. Vakare grįžtame į viešbutį Meksike.
* Nacionalinės šventės, valdininkų apsilankymo ar kitais galimais atvejais nacionaliniai rūmai turistams yra neprieinami. Tokiu atveju Santi Travels” pasilieka teisę atšaukti vizitą į rūmus.
3 diena: MEKSIKAS PUEBLA VERAKRUZAS
Pusryčiaujame ir išvykstame iš Meksiko į Pueblą. Pakeliui į angelų miestą atsivers didingi aktyvių ugnikalnių Popokatepetlio ir Istaksiuatlio vaizdai. Pueblo miestas alsuoja kolonijine dvasia, išskirtine virtuve, garsėja keramikos dirbiniais, rankdarbiais, bažnyčiomis ir koplyčiomis. Atvykimas į Verakruzą – vieną didžiausių Meksikos uostų, pagarsėjusį draugiškais vietiniais, aromatinga kava ir išlaikytomis senovės tradicijomis. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Verakruze.
4 diena: VERAKRUZAS – LA VENTA – PALENKĖ
Pusryčiai. Išvykimas iš Verakruzo link Palenkės. Ekskursija po egzotiškąjį miestą Vilahermosą, vizitas į muziejų po atviru dangumi – La Venta. Muziejuje eksponuojamos garsiosios akmeninės galvos ir kiti įžymus artefaktai, leidžiantys pajusti seniausios ir paslaptingiausios Amerikos civilizacijos Olmekų paslaptis. Atvykimas į Palenkę. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Palenkėje.
5 diena: JAŠČILANAS – KRIOKLIAI – PALENKĖ
Išvyksime labai anksti, todėl pusryčiai bus pateikti dėžutėse išsinešimui. Keliausime į Usumasintos upės žiotyse įsikūrusias džiungles, kur mus pasitiks laivas, nuplukdysiantis į senovės griuvėsius. Aplankysime Jaščilaną, vieną iš įspūdingiausių Majų kultūros vietovių, apsuptą turtinga džiunglių flora ir fauna. Tikėkimės, kad pasitaikys galimybė pamatyti vietines beždžiones ir tukanus. Pakeliui atgal į Palenkę, sustosime prie akinamo žydrumo Misol Ha krioklio. Išsimaudę grįšime į Palenkę ir nakvosime viešbutyje.
6 diena: PALENKĖ – KAMPEČĖ
Pusryčiai. Ekskursija po vieną iš žymiausių ir įdomiausių Meksikos Majų miestų – Palenkę. Turėsime pakankamai laiko ištyrinėti paslaptingojo miesto lobius, senovinius pastatus ir kvapą gniaužiančią tropikų gamtą. Į popietę vyksime į kerintį kolonijinį uostą Kampečę, įsikūrusį Meksikos įlankos pakrantėje. Kampečė yra vienas iš keleto Meksikos miestų, iki šių dienų išsaugojęs kolonijinėje eroje pastatytus sutvirtinimus. Rekomenduojame vietinę ekskursiją tramvajumi, kuris vingiuoja aplink visą miestą. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Kampečėje arba netoli Kampečės.
7 diena: KAMPEČĖ – UŠMALIS – MERIDA
Papusryčiavę keliausime į paslaptingąjį Ušmalio miestą, pasižymintį didingu Majų civilizacijos architektūriniu stiliumi, kuris iki šių dienų neprarado savo žavesio. Po to keliausime į kultūrinį centrą ir Jukatano sostinę – Meridą. Pagrindinis baltojo miesto traukos objektas yra miesto alėja Pasėjo del Montejo, apsupta prabangiais Europietiško stiliaus dvarais, pastatytais XIX-XX amžiuje. Nakvynė 4* viešbutyje Meridoje.
* Tik nuo sausio iki kovo mėnesio į kelionę yra įtraukta išvyka į rožinių flamingų nacionalini draustinį Selestane. (be papildomo mokesčio)
Pakeliui iš Ušmalio į Meridą sustosime Selestane – mažame kaimelyje, įsikūrusiame vakarinėje Jukatano pusiasalio pakrantėje. Aplankysime įspūdingąjį Biosfero rezervatą, kur galėsime iš arti stebėti dideles rožinių flamingų kolonijas. Prie paukščių tyliai ir atsargiai prisiartinsime pripučiamomis valtimis, sukurdami unikalią galimybę juos stebėti iš labai arti.
** Flamingai ne visada būna rezervate. Vizitas į Selestano rezervatą yra papildomas eksursija-dovana ir „Santi Travels” negali užtikrinti, kad tuo metu flamingai bus rezervate.
8 diena: MERIDA – ČIČEN ITSA – KANKUNAS
Po pusryčių keliausime į politinį ir apeiginį Majų kultūros centrą – Čičen Itsą. Pagrindinis archeologinės vietos lankytinas objektas yra Kukulkano piramidė, kuri yra vienas iš naujųjų septynių pasaulio stebuklų. Čia taip pat pamatysime senovinę observatoriją, Karių šventyklą ir milžinišką ritualinių žaidimų aukštelę. Lankysime pasigėrėjimą keliantį požeminį Ik-Kil ežerą. Čia galėsime atsipalaiduoti prieš kelionę į svetingąją Karibų jūros pakrantę. Vakare atvykimas į Kankuną.
** Rekomenduojame planuoti išvykimą iš Kankuno likus bent vienai dienai prieš skrydį. Paprastai keliautojai yra linkę dar pora dienų pabūti šiame kurortiniame mieste. Jei yra būtinybė išvykti skubiai, rekomenduojame užsisakyti skrydžius po 21:00 val. Turėkite omenyje, kad oro uoste reikia būti bent 2-3 valandos iki skrydžio.
Kelionės pabaiga 🙂
Santi Travels” pasilieka teisę susiklosčius tam tikromis aplinkybėmis keisti maršrutą, kad būtų išlaikyta aukšta teikiamų paslaugų kokybė.

Į kainą įskaičiuota:
 • Nakvynės 4* viešbučiuose turo metu su pusryčiais.
 • Profesionalaus rusakalbio gido paslaugos
 • Radio gidai (jei grupė yra didesnė nei 30 asmenų)
 • DVD filmai autobuse (Rusų kalba)
 • Vanduo autobuse
 • Nauji, geros kokybės autobusai ( max 2-3 metų senumo)
 • Įėjimo bilietai visose lankytinose turo vietose
 • Arbatpinigiai viešbučio personalui
 • Pervežimai: oro uostas – viešbutis (Meksiko mieste)
 • Pervežmai : viešbutis Kankune – Kankuno oro uostas.
*** Pervežimai nebus įskaičiuoti, jei apgyvendinimo paslaugos bus užsakomos savarankiškai

 

Į kainą neįskaičiuota:
 • Viešbutis po turo.
 • Arbatpinigiai gidui bei vairuotojui.
Atsisiųsti kelionės sutartį

Turite klausimų dėl kelionės? Atsakysime!
Atsiliepimai