Magiška Šri Lanka

Turite klausimų dėl kelionės? Atsakysime!
REGIONAS Šri Lanka
PLOTAS 65 610 km²
SOSTINĖ Kolombas
VALIUTA Šri Lankos rupija
GYVENTOJAI 20 222 240
KALBA sinhalų, tamilų
RELIGIJA Budizmas
BVP VIENAM GYVENTOJUI  $4 600
ATSTUMAS NUO LT 8771 km

Kelionės datos pagal užklausą

Galimi individualūs užsakymai įvairiomis datomis, bei įvairios programos, atsižvelgiant į individualius pageidavimus, biudžetą ir mūsų patarimus!

Dar senovėje vadinta Ceilonu ši sala savo svečius stebino neįprasta gamta, šiltu tropiniu klimatu,  floros ir faunos gausa, senovinėmis šventyklomis, kultūros tradicijomis ir šiltu vietinių žmonių bendravimu. Kiekvienas iš Jūsų  turite unikalią galimybę savo akimis pamatyti salą  – kur išvysti vaizdai  pakeri, sužinotos istorijos verčia stebėtis, vietinių žmonių šypsenos paperka, o beribiai auksinio smėlio paplūdimiai, nors trumpam,  leidžia pamiršti viską pasaulyje.

Kodėl Šri Lanka?

Aplankyti Polonaruvą – tai protu sunkiai suvokiamos, didingos civilizacijos palikimas;

Sigiriją – tai paslapties persisunkusios freskos uoloje ir kvapą gniaužianti panorama  viršūnėje;

Tūkstantis  žalių atspalvių žymiausių pasaulio arbatų arbatmedžių plantacijose,

Platūs smėlio paplūdimiai su  gyvais povandeniniais koraliniais parkais;

Pajusti  saloje vyraujančia darną – tarp žmonių, gyvūnų ir gamtos.


PROGRAMA


1 Diena  Išskrendate iš  Rygos/ Vilniaus – Tarpiniai oro uostai

2 Diena Tarptautinis oro uostas – Kolombas.

Nuskridus, perėjus patikras ir pasiėmus lagaminus , prie išėjimo iš oro uosto, Jus pasitinka mūsų partneris, rusakalbis gidas, kuris bus su Jumis visos pažintinės programos metu, po jos nuveš į poilsio vietą ir paskutinę dieną palydės atgal į oro uostą skrydžiui namo.

Prasideda pažintinė programa. Pervežimas į Habaraną. Pakeliui pradėsite pažindintis su nuostabiai, žalia ir ežeringa sala. Vakare turint noro – galėsite pajodinėti ant dramblių. Vakarienė ir naktis viešbutyje Elephas Resort 3*

http://www.elephassigiriya.com/

3 Diena  Dienos tikslas – Anuradhapura. Buvusi pirmoji valstybės sostinė, monarchų rezidencijos vieta, aukščiausio klestėjimo meto simbolis ir stebuklinga vieta Šri Lankoje. Religinis ir pasaulietinis menas, medinės ir akmeninės skulptūros, tapyba ir užrašai – visa tai saugota penkioliką šimtmečių – šiandieną leidžia suprasti ir pamatyti, kokį pakilimą išgyveno miestas tuo metu. Tai vieni įspūdingiausių archeologijos ir architektūros paminklų turtingi milžiniškomis stupomis, baseinais ir šventyklomis.

Vakarienė ir naktis viešbutyje Elephas Resort 3*.

4 Diena  Po pusryčių važiuojate į Polonaruvą. Tai senoji Šri Lankos sostinė. Didžiulė parko teritorija, pagodos ir stupos, karaliams pastatytos maldos vietos, baseinų griaučiai – visa tai didingos civilizacijos palikimas.

Antroje dienos pusėje vykstate į Sigiriją. Sigirija arba kitaip Liūto uola – Jus pasitiks didele kaskadine įspūdingais baseinais išpildyta teritorija. Tragišką dviejų brolių likimą menanti istorija jus nukels į tuos laikus kai šalį 1500 metų atgal valdė karalius ir pastatė vieną įspūdingiausių statinių ant uolos. Kopdami kalno viršūnės link pamatysite veidrodinę sieną ir praeisite pro eilę „moterys debesyse“ freskų. Nuo kalno viršūnės atsiveria įspūdinga panorama. Vakarienė ir naktis viešbtyje Elephass Resort 3-4*.

5 Diena 

Po pusryčių išvažiuojate link Kandi. Tikslas pamatyti pakeliui esančią esančią Dambulа šventyklą, kuri yra viena įspūdingiausių, didžiausių ir autentiškiausių Šri Lankos vienuolynų. Tai uoloje iškalta budistų šventykla, kurią sudaro penkių olų kompleksas. Šiame vienuolyne rasite virš 150 įspūdingų Budos atvaizdų, kurių pati didžiausia – milžiniška 14 metrų pločio Budos figūra. Aplink šventyklą vaikštynėjantys budistų vienuoliai sukurs nepamirštamą reginį. Pakeliui aplankysite prieskonių sodą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Tree of Life arba Hotel Topaz 3*.

6 Diena  Apžvalginė ekskursija po Kandi miestą – tai šiuolaikinis kultūros centras, vienas iš gražiausių pasaulyje. Čia daug senovės paminklų, keistai iškarpytų krūmų ir statinių. Aplankysite Budos danties šventyklą – tai pagrindinė Kandi įžymybė. Pervažiuojate į Rambodą. Tai mažas kaimelis centrinėje Šri Lankos dalyje. Esant galimybei, reikėtų aplankyti Karališkąjį Peradenijos botanikos sodą – tai vienas gražiausių tropinių sodų pasaulyje. Tai kažkas tokio…

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Ramboda Falls 3*

http://www.rambodafalls.com/

7 Diena 

Nuvara Elija. Tai vienas iš žymiausių ir patraukliausių Azijos kurortų. Miestas – sodas apsuptas kalnais ir kriokliais, randasi 1880 metrų virš jūros lygio. Kelionės metu lydėjęs karštis, čia palengva pasimirš. Aplink plytinčios arbatmedžių plantacijų spalvos ir gaivos kvapai nors trumpam nukels jus į kitą erdvę. Apžiūrėsite Nuvara Eliyja miestelį. Pamatysite, kad „Mažąja Anglija“ jis tituluojamas ne veltui. Senų plytų paštas, britiški kaimelio namai, karpytos gyvatvorės, tikras britiškas klubas su medžioklės nuotraukomis ir trofėjais viduje, Golfo aikštynas su 18 duobučių, hipodromas ir dar daugiau… Važiuojame į Tissamaharama, kitaip Raja Maha Vihara. Tai senovės budistų šventykla Šri Lankos pietinėje provincijoje. Tai buvo vienas iš keturių pagrindinių budistų vienuolynų saloje.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Hotel Chandrika 3*

8 Diena Anksti ryte safaris po Jala nacionalinį parką. Vėliau pradėsite važiuoti link poilsio vietos. Pakeliui aplankysite Gale uostą. Tai didelis uostamiestis, įsikūręs pietvakarinėje salos dalyje kurį iš trijų pusių supa vanduo, o įtvirtinimo gale stovi švyturys.

Įsiregistravimas į viešbutį ant jūros kranto poilsiui. Čia liekate, pasirinktame viešbutyje, iki lapkričio 29 d. ( 4 naktys) poilsiui.

Viešbutis : HIKKA TRANZ BY CINNAMON 4* . Jis yra ant vandenyno kranto, dviejų paplūdymių sankirtoje.

http://www.cinnamonhotels.com/hikkatranzbycinnamon/?src=af

Jis yra ant vandenyno kranto, dviejų paplūdymių sankirtoje.

 

 

Paskutinė diena  Išsiregistravimas iš viešbučio. Gidas perveža Jus į aerouostą. Pagal galimybę, trumpa ekskursinė programa Colombe. Išskrendate iš Colombo namo.

Skrydis namo.


Į kainą įskaičiuota:

Pažintinė programa Šri Lankoje ( individuali programa su rusakalbiu gidu / mašina )

  √ 3-4* viešbučiai programos metu. HB maitinimas ( pusryčiai ir vakarienė) / DBL kambarys/

  √ 4* viešbutis poilsio metu 4 naktys.( pusryčiai ir vakarienė )


Į kainą neįskaičiuota:

× Tarptautiniai avia bilietai: Vilnius – Istanbulas – Colombas – Istanbulas– Vilnius;

× Kelionių rizikos draudimas;

  × Mokami objektai pažintinės programos metu; (Сигирия $ US 30.00; Полоннарува $ US 25.00; Дамбулла $ US 13; Храм зуба Будды $ US 10.00 , Jala parkas …)

× Asmeninės išlaidos;

× Šri Lankos viza 35 EUR. Asmeniui ( darome internetu )Detalią informaciją pateiksime besikreipiantiems asmeniškai atsiuntus užklausą arba parašius į agne@santitravels.com ir telefonu +37062047347.
Kitu metų laiku galimi individualūs užsakymai su jau patikrintais patikimais vietiniais rusakalbiais arba anglakalbiais gidais.

SVARBI INFORMACIJA

Skrydžiai  dažniausiai vykdomi  TURKISH AIRLINES  oro linijomis.

Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NETRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

Kelionių Organizatorius  NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus.

Atsisiųsti kelionės sutartį

Turite klausimų dėl kelionės? Atsakysime!
Atsiliepimai