fbpx

Magiška Šri Lanka

Turite klausimų dėl kelionės? Atsakysime!
REGIONAS Šri Lanka
PLOTAS 65 610 km²
SOSTINĖ Kolombas
VALIUTA Šri Lankos rupija
GYVENTOJAI 20 222 240
KALBA sinhalų, tamilų
RELIGIJA Budizmas
BVP VIENAM GYVENTOJUI  $4 600
ATSTUMAS NUO LT 8771 km

Trumpa informacija apie kelionę

Individualūs užsakymai įvairiomis datomis, bei programomis, atsižvelgiant į individualius pageidavimus ir biudžetą.
Kelionės kaina – 960 € + aviabilietas (nuo 12 asmenų)
Domina ši kelionė, būtinai susisiekite:
El. paštu: egle@santitravels.com
Mob. tel.: +370 636 13733

Kodėl Šri Lanka?
  • Didingos civilizacijos palikimo pėdsakai.
  • Paslapties persisunkusios freskos uoloje ir kvapą gniaužianti panorama uolos viršūnėje.
  • Tūkstantis žalių atspalvių žymiausių pasaulio arbatų arbatmedžių plantacijose.
  • Platūs smėlio paplūdimiai su gyvais povandeniniais koraliniais parkais.
  • Saloje vyraujanti harmonija – tarp žmonių, gyvūnų ir gamtos.

Kelionės programa

1 diena:  išskrendate iš Rygos/ Vilniaus – tarpiniai oro uostai
2 diena: Kolombas – Habaranas
Nuskridus, perėjus patikras ir pasiėmus lagaminus, prie išėjimo iš oro uosto, Jus pasitinka mūsų partneris, rusakalbis arba anglakalbis gidas, kuris bus su Jumis visos pažintinės programos metu, po jos nuveš į poilsio vietą ir paskutinę dieną palydės atgal į oro uostą skrydžiui namo.
Prasideda pažintinė programa. Pervežimas į Habaraną. Pakeliui pradėsite pažindintis su nuostabia, žalia ir ežeringa Šri Lankos sala. Vakare esant norui – galėsite pajodinėti ant dramblių. Juk Šri Lanka ir garsėja – arbatos plantacijomis ir drambliais!
Viešbutis: Elephas Resort 3,5*. Vakarienė įskaičiuota.
3 diena: Habaranas – Polonaruva – Sigirija – Habaranas
Po pusryčių važiuojate į Polonaruvą. Tai senoji Šri Lankos sostinė. Didžiulė parko teritorija, pagodos ir stupos, karaliams pastatytos maldos vietos, baseinų griaučiai – visa tai didingos civilizacijos palikimas.
Antroje dienos pusėje vykstate į Sigiriją. Sigirija arba kitaip Liūto uola – Jus pasitiks didelė kaskadinė, įspūdingais baseinais, išpildyta teritorija. Tragišką dviejų brolių likimą menanti istorija jus nukels į tuos laikus kai šalį 1500 metų atgal valdė karalius ir pastatė vieną įspūdingiausių statinių ant uolos. Kopdami kalno viršūnės link pamatysite veidrodinę sieną ir praeisite pro eilę „moterys debesyse“ freskų. Nuo kalno viršūnės atsiveria įspūdinga panorama.
Viešbutis: Elephas Resort 3,5* Pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti.
4 diena: Habaranas – Kandy
Po pusryčių išvažiuojate link Kandi. Tikslas pamatyti pakeliui esančią esančią Dambulа šventyklą, kuri yra viena įspūdingiausių, didžiausių ir autentiškiausių Šri Lankos vienuolynų. Tai uoloje iškalta budistų šventykla, kurią sudaro penkių olų kompleksas. Šiame vienuolyne rasite virš 150 įspūdingų Budos atvaizdų, kurių pati didžiausia – milžiniška 14 metrų pločio Budos figūra. Aplink šventyklą vaikštinėjantys budistų vienuoliai sukurs nepamirštamą reginį. Pakeliui aplankysite prieskonių sodą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
Viešbutis: Tree of Life 4* arba Hotel Topaz 4*  Pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti.
5 diena: Kandy – Ramboda
Apžvalginė ekskursija po Kandi miestą – tai šiuolaikinis kultūros centras, vienas iš gražiausių pasaulyje. Čia daug senovės paminklų, keistai iškarpytų krūmų ir statinių. Aplankysite Budos danties šventyklą – tai pagrindinė Kandi įžymybė. Pervažiuojate į Rambodą. Tai mažas kaimelis centrinėje Šri Lankos dalyje. Esant galimybei, reikėtų aplankyti Karališkąjį Peradenijos botanikos sodą – tai vienas gražiausių tropinių sodų pasaulyje. Tai kažkas tokio…
Viešbutis: Ramboda Falls 3* Pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti.
6 diena: Ramboda – Jala nacionalinis parkas
Nuvara Elija. Tai vienas iš žymiausių ir patraukliausių Azijos kurortų. Miestas – sodas apsuptas kalnais ir kriokliais, randasi 1880 metrų virš jūros lygio. Kelionės metu lydėjęs karštis, čia palengva pasimirš. Aplink plytinčios arbatmedžių plantacijų spalvos ir gaivos kvapai nors trumpam nukels jus į kitą erdvę. Apžiūrėsite Nuvara Eliyja miestelį. Pamatysite, kad „Mažąja Anglija“ jis tituluojamas ne veltui. Senų plytų paštas, britiški kaimelio namai, karpytos gyvatvorės, tikras britiškas klubas su medžioklės nuotraukomis ir trofėjais viduje, Golfo aikštynas su 18 duobučių, hipodromas ir dar daugiau… Važiuojame į Tissamaharama, kitaip Raja Maha Vihara. Tai senovės budistų šventykla Šri Lankos pietinėje provincijoje. Tai buvo vienas iš keturių pagrindinių budistų vienuolynų saloje.
Viešbutis: Hotel Chandrika 3* Pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti.
7 diena: Jala nacionalinis parkas – Hikaduva
Anksti ryte safaris po Jalos nacionalinį parką. Vėliau pradėsite važiuoti link poilsio vietos. Pakeliui aplankysite Gale uostą. Tai didelis uostamiestis, įsikūręs pietvakarinėje salos dalyje kurį iš trijų pusių supa vanduo, o įtvirtinimo gale stovi švyturys.
Įsiregistravimas į viešbutį ant jūros kranto poilsiui. Čia liekate, pasirinktame viešbutyje.
Viešbutis : Hikka Tranz By Cinnamon 4* Pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti.
Jis yra ant vandenyno kranto, dviejų paplūdymių sankirtoje.
8 – 9 dienos: Hikkaduva
Nerūpestingas poilsis Hikaduvoje. Puikiame 4* Šri Lankos viešbutyje – Hikka Tranz by Cinnamon. Puiki pabaiga kelionei po Šri Lanką 3 nakvynės labai gerai vertinamame viešbutyje!
Viešbutis: Hikka Tranz By Cinnamon 4* Pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti.

10 diena: Išsiregistravimas iš viešbučio. Gidas perveža Jus į oro uostą. Pagal galimybę, trumpa ekskursinė programa po Šri Lankos sostinę – Kolombą. Vėliau, skrydis namo į Vilnių su tarpiniu persėdimo Europoje.
Pusryčiai įskaičiuoti.
11 diena: grįžtate į Lietuvą.

Dėmesio! Galimos papildomos poilsio dienos. Viena papildoma diena Hikka Tranz viešbutyje su pusryčiais ir vakariene apie 100 Eur/asm. Dėl tikslesnės kainos kreipkitės! 
Dėmesio 2! Galima poilsį perkelti į Maldyvus. Dėl tokios galimybės ir kainų teiraukitės asmeniškai.
Į kainą įskaičiuota:
Pažintinė programa Šri Lankoje;
3-4* viešbučiai programos metu.
√ Individuali programa  su anglakalbiu/rusakalbiu gidu;
√ Patogus transportas kelionės metu (autobusu/mikroautobusu) su oro kondicionieriumi;
√ Pusryčiai ir vakarienė;
√ Pervežimai iš ir į oro uostą;
√ Kelionės dokumentų tvarkymas;

Į kainą neįskaičiuota:
× Tarptautiniai avia bilietai: Vilnius/Ryga – Stambulas – Colombas – Stambulas – Vilnius/Ryga;
× Kelionių rizikos draudimas;
× Mokami objektai pažintinės programos metu – Sigirija 30 USD/asm; Polonaruva 25 USD/asm.; Dambula 13 USD/asm.; Budos danties šventykla 10 USD/asm., Jalos nacionalinis parkas 25 USD (papildomai galimas turas visureigiais 50 USD);
× Papildomi turai (poilsio prie jūros metu, esant pageidavimams);
×  Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui;
× Asmeninės išlaidos;
× Šri Lankos viza 35 EUR

Trumpai apie Šri Lanką
Dar senovėje vadinta Ceilonu, Šri Lanka savo svečius stebino neįprasta gamta, šiltu tropiniu klimatu, floros ir faunos gausa, senovinėmis šventyklomis, kultūros tradicijomis ir šiltu vietinių žmonių bendravimu. Kiekvienas iš Jūsų turite unikalią galimybę savo akimis pamatyti salą – kur išvysti vaizdai pakeri, sužinotos istorijos verčia stebėtis, vietinių žmonių šypsenos paperka, o beribiai auksinio smėlio paplūdimiai, nors trumpam, leidžia pamiršti viską pasaulyje. Norinčius sužinoti ir besidominčius istorija čia laukia tikros staigmenos. Storiausiose knygose nusėdusi mitais ir legendomis apipinta Ceilono (Šri Lankos) praeitis nepalieka abejingų.

Detalią informaciją pateiksime besikreipiantiems asmeniškai atsiuntus užklausą arba parašius į egle@santitravels.com ir telefonu +370 636 13733
Galimi individualūs užsakymai su jau patikrintais patikimais vietiniais rusakalbiais arba anglakalbiais gidais.
SVARBI INFORMACIJA
Skrydžiai  dažniausiai vykdomi  TURKISH AIRLINES  oro linijomis.
Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NETRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
Kelionių Organizatorius  NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus.
Atsisiųsti kelionės sutartį

Turite klausimų dėl kelionės? Atsakysime!
Atsiliepimai