fbpx

Gamtos spalvų ir maisto meka – Vietnamas

Turite klausimų dėl kelionės? Atsakysime!
VALSTYBĖ Vietnamas
PLOTAS 332 698 km2
SOSTINĖ Ho Ši Minas
VALIUTA Dongas
GYVENTOJAI 91 700 000
KALBA Vietnamiečių
RELIGIJA Budizmas
BVP VIENAM GYVENTOJUI  $6 414
ATSTUMAS NUO LT 7515 km

Trumpa informacija apie kelionę

Kitos kelionės datos:
2019 03 03 – 03 18 (liko 6-8 vietos)
2019 01 08 – 01 23 renkama grupė (liko 4-6 vietos, skrydis su Turkų avialinijomis)
Kelionės kaina – 1098 € + aviabilietas (12 asmenų grupei)
Domina ši kelionė, būtinai susisiekite:
El. paštu: agne@santitravels.com
Mob. tel.: +370 620 47347
Yra galimybė parinkti kitas, jums tinkančias kelionės datas.

Trumpai apie Vietnamą
Jei reikėtų išrinkti populiariausią šalį – nugalėtojo karūna atitektu Vietnamui. Ir ne veltui.
Čia vaizdai, emocijos, potyriai, kvapai, skoniai – liejasi per kraštus.
Tik būdami Vietname iš arti pamatysite siurrealistines Halongo įlankos kalkakmenio uolas. Patirsite erzinančius 15 min. bandymus pereiti motorolerių jūroje paskendusias gatves. Juoksitės, kai pro šalį pralėks mopedas su vežama žviegiančia iš siaubo (o gal iš laimės) kiaule. Vėsą ir gaivą pajusite svečiuodamiesi Sapoje. Vietinių Hmong genčių kasdienybė dar ir nustebins.
Čia valgyti galėsite visur ir visada. Neskaitant, kad maistas labai pigus, jis dar ir nesuvokiamai plataus spektro.
O kur dar įspūdingi Budistų vienuolynai, Mekongo Deltos turgūs, auksiniai paplūdimiai ir saulė.

13 nepamirštamų dienų Vietname

1 diena
Skrydis Vilnius/Ryga – tarpinis Europos miestas (dažniausiai Stambulas) – Hanojus.
Jei yra ilgesnis persėdimo laikas Stambule – galima nemokama ekskursija po miestą.
2 diena. Hanojus (gidas)
Atvykstate į Hanojų. Pereisite muitinės patikrą. Vietnamo vizai gauti bus reikalingos 2 nuotraukos 4×6 cm., iškvietimas į Vietnamą, anketa, gali reikėti parodyti: skrydžių bilietų kopijas, turo programą. Vienkartinės vizos kaina – 25 JAV dol/asmeniui. Po bagažo pasiėmimo Jus pasitiks rusakalbis gidas su lentele ir užrašu „Santi Travels“. Pervežimas į viešbutį. Įsiregistravimas viešbutyje.
Šiandieną Jūs turėsite progą plačiau susipažinti su Vietnamo sostine kuri yra garsi amžių senumo architektūra ir turtinga kultūra, kuriai didelę įtaką padarė Kinijos bei Prancūzijos šalys.
Į chaotiškai subalansuotą širdies ritmą, Jus, nenoromis įtrauks motorolerių užtvindytos gatvės, smilkalų rūkas senovinėse budistų šventyklose ir pagodos, apgaubtos senovės legendomis.
Hanojuje Jūs aplankysite visą eilę įžymių vietų: Literatūros šventyklą – įkurtą imperatoriaus Ly Thanh Tong skirtą Konfucijui. Čia buvo pirmasis Vietnamo universitetas kuriame išsaugoti Vietnamo architektūros, geriausių mokslininkų ir literatūros pasiekimai.
Važiuosite aplink Hoan Kiem ežerą (Sugrąžinto kardo ežeras) ir išgirsite įdomią legendą apie vėžlį saugojantį kardą ežero dugne. Aplankysite Nefritinę šventyklą, kuri stovi Nefrito ežere su žymiuoju mediniu tiltu The Huc arba kylančios saulės tiltu.
Kiek vėliau pėsčiomis pasivaikščiosite senaisiais Hanojaus kvartalais (36 senovinės gatvelės ir gildijos), įskaitant „sidabrinę“ gatvę Hang Bac, senovinio namo lankymas gatvėje Ma May Nr. 87.
Aplankysite „Dong Xuan“ turgų — tai pats seniausias turgus Hanojuje, Šventojo Džozefo bažnyčią.
Vakare Jūsų lauks išskirtinis vandens lėlių teatras – tai mūsų dovana Jums.
Apgyvendinimas: Delano Hotel 3*. 
Maitinimas: Pilnas lėktuve.
3 diena. Hanojaus – Sapa (gidas)
Pusryčiai viešbutyje. Po jų 8 val. Susitiksite su gidu ir išvažiuosite link Sapos.
Sapa – tai miestas rūke. Miestelis įsikūręs 1600 metrų aukštyje virš jūros lygio, Hoang Lien Son kalnyne. Oras čia labai drėgnas, o matomumas vos 20–30 metrų, nes toliau viską gaubia tirštas rūkas. Tai daugelio mažų genčių gimtoji vieta, todėl moterų nacionaliniai apdarai atrodo be galo įspūdingai.
Po pietų turėsite galimybę susipažinti su Lao Chai – Tavan kaimeliu. Kelias iki jo driekiasi įspūdingų Muong Хоа smaragdinių ryžių terasų pakraščiu, kas einant leidžia stebėti vietinių Dzai (Dzay) gyvenimo tėkmę.
Nakvyne Sapoje.
Apgyvendinimas:  Sunny Mountain Hotel 3*. Pusryčiai Įskaičiuoti.
4 diena. Sapa – Cat Cat Kaimelis – Silver Waterfall Krioklys – Ham Rang Kalnas – Sapa (gidas)
Po pusryčių 9 valandą su gidu vyksite aplankyti meilės krioklio Hoang Lieno nacionaliniame parke, taip pat Sidabrinio krioklio Thac Bac . Kiek vėliau vyksite į Tram Ton perėją, iš kur galėsite mėgautis nuostabiu vaizdu į kalnus ir slėnius. Pietūs restorane. Po pietų pakilsite į Ham Rong kalną. Čia auga apie šeši tūkstančiai gėlių rūšių. Taip pat puikus orchidėjų sodas ir vienos iš kalnų turtų – retos gydomosios žolelės.
Vėliau lankysite „Cat Cat“ kaimelįjuodųjų Hmong žmonių gentį, kur susipažinsite su vietinių gyvenimu ir ypatumais. Jie atrodo įspūdingai – rengiasi kaip ir jų protėviai prieš du šimtus metų. Jei jiems skauda galvą – jie eina pas vietinį šamaną kuris prie kaktos jiems deda įkaitintas iki raudonumo monetas. Randas visam gyvenimui – jiems smulkmena. Kas dar Hmongams yra grožio kultas sužinosite vietoje.
Nakvynė Sapoje.
Apgyvendinimas:  Sunny Mountain Hotel 3*. Pusryčiai Įskaičiuoti.
5 diena. Sapa – Hanojus (gidas)
Pusryčiai viešbutyje. Jūsų pasirinkimui galimi trys dienos variantai:
1. Išvykstate į Hanojų;
2. Į pietvakarius nuo Sapos (9 km.) – Townlet Hoang Lien kalnų slėnyje stūkso Fansipan’o kalnas. Būdamas 3,143 m aukščio jis dar vadinamas Indokinijos stogu. Tai viena iš nedaugelio ekologinių turistinių vietų Vietname. Anksčiau pasikelti į kalną užtrukdavo porą dienų, reikėdavo vietinio gido palydos. Dabar keltuvas leidžia turistams pasiekti kalno viršūnę per 15 minučių. Lyno ilgis sudaro 6292,5 metrų Bendras laikas šiai ekskursijai apie 2,5 – 3 valandas .
Jei norėsite keltuvu pasikelti į kalno viršūnę – asmeniui kainuos 30  JAV Dol./asmeniui
3.  Bac Ha turgus– https://www.youtube.com/watch?v=bjTEeTTMLgo ( 20 JAV dol./asmeniui)
Grįžtate į Hanojų.
Apgyvendinimas: Delano Hotel 3*. Pusryčiai įskaičiuoti.
6 diena. Hanojus – Halong Bay įlanka (gidas)
Jei šį rytą (~6.00 h) atsikelsite anksčiau ir nuvyksite prie Hoan Kiem ežero, galėsite pamatyti įspūdingą reginį – sklaidantis peršviečiamam rūkui virš legendomis apipinto ežero, grojant lengvam džiazui stebėsite Tai Chi mankštą praktikuojančius senjorus. Kiti ant suolelių (lyg jie ten sedėtų šimtą metų) žaidžia šachmatais. Tai vaizdas, kuris tarsi paveikslėlis įsirėžia į atmintį ir lieka savotišku suvenyru apie Hanojų.
Po pusryčių 3,5 val. automobiliu vyksite iki Halong Bay įlanką. Tai vienas iš pasaulio gamtos stebuklų ir UNESCO paveldo saugomų vietų, su daugiau nei 3000 įspūdingų kalkakmenio salų, kylančių iš skaidrios, smaragdinės jūros. Tai – Vietnamo vizitinė kortelė. Registracija laive, sutikimo gėrimas. Pietums – tik ką sugauta žuvis, plaukiant į Bai Tu Long įlanką. Pakeliui aplankysite Teapot (Arbatinio) salą, Blockhouse (Namo) salą ir Goat Head (Ožkos galvos) salą. Laivu, taip pat, praplauksite pro Cat Ba Nacionalinį parką. Aplankysite Hang Dou Guo ir Tien Kung grotas, prancūzams žinomas kaip Grotte des Merveilles (stebuklų urvas). Tai didelis urvas, susidedantis iš trijų salių. Dar ne taip seniai atrasta Tian Kung (Dangus rūmai) grota yra laikoma vienu gražiausių Halong Bay, ji yra pietvakarinėje įlankos dalyje. Grotos viduje galite išgirsti vėjo dainavimą uoloms – garsą panašų į būgno mušimą. Sustosite garsaus Rusijos kosmonauto Titovo vardu pavadintame paplūdimyje maudynėms. Pasikelsite į kalno viršūnę išvysti Halongo įlankos panoramą.
Poilsis laukiniame paplūdimyje, Saulę palydėsite laive.
P.S. Žinant iš anksto – galima užsakyti plaukiojimą kajakais.
Apgyvendinimas: Laivo kajutėje. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė įskaičiuoti.
7 diena. Halong įlanka – Ninh Binh 
Atsikėlę anksti ryte galėsite grožėtis tekančia saule ir žadą atimančia įlankos panoramos ramybe. Halong Bay išvertus iš vietnamiečių kalbos reiškia „kur drakonas nusileido į jūrą“. Legendoje pasakojama, kad įlanką sukūrė raudonasis drakonas, gyvenęs kalnuose. Kai jis skrido pro kalnus, kliudė juos uodega ir padarė slėnius, daubas, kuriuose kaip mat prisikaupė vandens. Kai drakonas įkrito į įlanką, vanduo pakilo, apsėmė kalnus ir įsiliejo į jūrą. Diena prasidės rytine Tai Či mankšta. Pusryčiai. Po pusryčių palengva ruošitės išsiregistravimui iš laivo. Kai atplauksite į uostą, Jus perveš į Ninh Binh miestą (pirmąją Vietnamo sostinę).
Apgyvendinimas: Vissai Hotel Ninh Binh 3*. Pusryčiai ir pietus įskaičiuoti.
8 diena. Ninh Binh – Tam Coc – Bic Dong – Hanojus – Hošiminas (gidas)
Po pusryčių vyksite į senovinį miestą Hoa Lu. Šis miestas buvo pirmoji oficiali centralizuotos feodalinės valstybės Daykovet (oficialus Vietnamo pavadinimas nuo 968 m. iki 1054 m.) sostinė. Vėliau sostinė buvo perkelta į Hanojų. Hoa Lu miestas yra trijų Vietnamo karalių dinastijų (Dinh, Le ir Li) namai. Aplankę miestą, plauksite laiveliu labai vaizdingu ir nuostabiu Tam Coc nacionaliniu parku, kitaip dar vadinamu “Halong Bay sausumoje“. Tam Coc yra įsikūręs Ninh Binh provincijoje (Ninh Binh yra šiaurinėje Vietnamo dalyje, tarp Red River ir Ma upių, apie 90 km į pietus nuo Hanojaus. Plotas – 1389 km²) ir yra saugomas UNESCO. Tam Coc išvertus iš vietnamiečių kalbos reiškia – trys olos, o Bic Dong – žaliasis perlas. Tai nepaprastai vaizdingos apylinkės.
Grįžtate atgal į Hanojų, pervežimas į oro uostą skrydžiui į Hošimino miestą.
Nusileidus ir pasiėmus bagažą Jus pasitiks rusakalbis gidas su užrašu rankose „Santi Travels“, būsite pervežti į viešbutį.
Apgyvendinimas: Ha Hien Signature Hotel 3*. Pusryčiai įskaičiuoti.
9 diena. Hošiminas – Mekongo Delta – Mui Ne (Phan Thiet) (gidas)
Ryte, po pusryčių ~ 7:15 val. vykstate į Mitxo. Pakeliui užvažiuosite į gyvačių fermą Dong Tam. Atvykstate į Mitxo perkėlą, sėdate į motorizuotas valtis. Nusiteikite vaizdams, kurie retai pasitaiko šiandieniniame gyvenime, tačiau Vietnamas – pilnas jų. Plaukdami matysite vietinių žmonių gyvenimą pakrantėse. Galbūt pasitaikys galimybė išvysti vietinius, rankomis gaudančius žuvį. Aplankysite šeimą, turinčią savo plytų fabriką, pastatytą čia pat ant kranto. Taip pat, kitą šeimą, kurios pagrindinis verslas – kokosų perdirbimas. Čia galėsite įsigyti ir išragauti rankų darbo kokosų saldainių, kokoso miltų, kokoso aliejaus. Šeimos vyras mikliomis rankomis nuskelia sunokusio kokoso viršūnę ir visus ragina ragauti šviežių kokoso sulčių. Krante vaikščiosite po vietinių gyventojų kaimelį, mėgausitės neskubančiu gyvenimo ritmu, nulinkusiomis palmėmis, ryžių ir prieskonių plantacijomis. Po to sėsite į motorikšas (tuk tuk) ir mažais, palmių giraitėmis nusėtais takais važiuosite į nuošalioje vietoje – Mekongo deltos krante – įsikūrusį įdilišką vietinės šeimos restoranėlį. Pietūs vietiniame restoranėlyje.
Po egzotiškų pietų sėsite į vietnamietišką kanoją, kuria plaukiosite nuostabiais Mekongo deltos kanalais. Vėliau grįšite į motorizuotą valtį ir plauksite atgal.
Vakare Jus perveš į Mui Ne kurortą, šalia Pietų Kinijos jūros. Registracija viešbutyje poilsiui! Prasideda nerūpestingas poilsis.
Apgyvendinimas (pasirinktinai): Terracota Resort 4*  arba Allezboo Resort 4* arba ; Bamboo Village 4* arba Pandanus 4* Deliukso ar Superior tipo kambariuose bendrame pastate. Pusryčiau įskaičiuoti. 
Už papildomą mokestį galimi „Bungalow“ tipo namukai. Teirautis asmeniškai.
10 – 13 dienos. Mui Ne (Phan Thiet’as) kurortas
Poilsis kurorte.
Apgyvendinimas:   Terracota Resort 4*  arba Allezboo Resort 4* arba ; Bamboo Village 4* arba Pandanus 4* Deliukso ar Superrior tipo kambariuose bendrame pastate. Pusryčiai įskaičiuoti.
14 diena. Mui Ne (Phan Thiet’as) – Ho Ši Minas. Skrydis namo.
Laisvas laikas. Priklausomai nuo skrydžio laiko išsiregistravimas iš viešbučio.
Jus pasitiks vairuotojas ir perveš atgal į Hošimino oro uostą skrydžiui namo.
Pusryčiai įskaičiuoti.
Ho Ši Minas – tarpinis oro uostas – Vilnius/Ryga
15 diena. Grįžtame į Lietuvą!

Į 15 dienų kelionės kainą įskaičiuota:

 • Viešbučiai pagal programą;
 • Skrydis: Hanojus– Hošiminas;
 • Maitinimas pagal programą;
 • Transferiai: automobiliai su kondicionieriais;
 • Laivas/valtys;
 • Vanduo ir drėgnos servetėlės kelionės metu (2 but./asm. dienai);
 • Ekskursijos su rusakalbiais gidais;
 • Įėjimo mokesčiai;
 • Iškvietimas į Vietnamą.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis;
 • Gėrimai;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • Draudimas (KRD);
 • Vietnamo viza 25 (vienkartinė) JAV doleriai.

Kelionės kaina – 1098 € + aviabilietas (12 asmenų grupei)
Domina ši kelionė, būtinai susisiekite:
El. paštu: agne@santitravels.com
Mob. tel.: +370 620 47347
Yra galimybė parinkti kitas, jums tinkančias kelionės datas.

Svarbi informacija apie kelionę:

 • Jei nesusirenka minimalus keliautojų skaičius (10 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama. Jei nesutinkate – grąžinami sumokėti pinigai arba kelionė keičiama į kitą;
 • Galimos papildomos dienos poilsiui Mui Ne kurorte (Vietnamas)! Dėl papildomos kainos teirautis biure;
 • Skrydžiai  dažniausiai vykdomi  TURKISH AIRLINES  oro linijomis;
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos;
 • Kelionių Organizatorius  NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus;
 • Rekomenduojama Vietname turėti medicininių išlaidų draudimą. Užsisakyti papildomai galima mūsų ofise;
 • Vietname nėra privalomų skiepų, tačiau rekomenduojame pasiskiepyti nuo Difterijos, Stabligės, Poliomelito ir Vidurių Šiltinės.

 

 

Atsisiųsti kelionės sutartį

Turite klausimų dėl kelionės? Atsakysime!
Atsiliepimai

  Paulina ir Mantas

  Trumpai papasakosiu apie kelionės į Vietnamą įspūdžius. Labai mėgstu keliauti, o dar labiau planuoti keliones. Esame aplankę ne vieną kraštą su draugais ir tik su antra puse, ir kiekvieną detalę mėgstu išanalizuoti pati. Santi travels paslaugomis pasinaudojau pirmą kartą. Tiesa sakant taip buvo pirmas kartas pasinaudojus kelionių agentūros paslaugomis. Prisižadėjom draugams važiuoti kartu ir prisijungėm prie jų planuojamos kelionės.
  Su vyru buvom gan skeptiški iš pradžių, bet rezultate visai nepasigailėjom.
  Kiekviena diena buvo suplanuota nuo ankstaus ryto iki vakaro, taip kaip man patinka. Puikūs viešbučiai, puikus aptarnavimas,gražūs prisiminimai ir nerealūs užfiksuoti kadrai. O kokie pojūčiai. Apart to, kad motina gamta galėjo viena diena kai plaukėm Mekongo delta nepagailėti saulės mums, galima sakyti nebuvo nei vienos klaidos. Pamačiau viską kas buvo žadėta, nebuvo jokių problemų nuo pat pradžių tvarkantis vizas iki pat paskutinės dienos pervežimo į orouostą.

  Beje privalau išskirti vieną gidą. Deja jį turėjom tik vieną dieną, prieš pat persikeliant lėktuvu į kitą Vietnamo vietą. Pirmomis dienomis turėjom mielą juokingą panelę, kuriai gal šiek tiek trūksta patirties, ir jei atsitiko šeimoj nelaimė, dėl to jos darbą perėmė kolega.
  Tonny europietišku vardu pasivadinęs gidas, (jų tikri vardai sunkūs), per vieną dieną TiEK DAUG PAPASAKOJO, tiek įdomių dalykų, net kai kur nesusijusių su lankoma vieta. Išnaudojo KIEKVIENĄ laisvą minutę mums. Net restorane sustojus pavalgyt labai taktiškai ir neįkyriai padėjo užsisakyt patiekalus, nes kai kur sunkiai šneka angliškai vietnamiečiai, ir labai taktiškai pasišalino ir leido mums ramiai pavalgyt. Ne veltui sakė, kad jis kompanijos geriausias. Žmogaus tikrai įdomu klausyt, net turbūt pasakojant Tau nelabai interesuotą istoriją būsi suintriguotas.

  Perskridus i Saigoną (Ho chi Minh ) gidas buvo nerealus vyriokas, prisiminsiu turbūt visą gyvenimą jo juoką, bajerius ir anglišką akcentą: RELAX skambėjo kaip RELAAA, X kažkur dingavo ir ant galo pridėdavo be galo įsimintiną skardu kvatojimąsi. Miegodamas pabusi, liudėdamas pradžiugsi 🙂

  Reziume, jei norit pakeliaut visai nesukdami galvos, tik sumokėdami pinigus ir laukdami atostogų, tai ši kelionių agentūra puikus pasirinkimas. Beje ir iki kelionės atstovės Agnės komunikabilumas sužavėjo. Puikiai atlieka savo darbą 🙂
  Ir Vietnamą tiesiog būtina nuvažiuoti, jei tik galimybės leidžia, PIRMYN !

  Simona

  Prieš kelias dienas šešių žmonių grupė grįžome iš kelionės po Vietnamą. Turas vyko sklandžiai, anglakalbis gidas Dong geras,tik reikėjo truputį laiko priprasti prie jo tarimo:) Labai patiko kruizas po Halongo įlanką, o taip pat Sapa, kur praleidome dvi su puse dienos. Mėgstantiems pasivaikščioti ten išties yra gražių ir įdomių vietų. Kas truputį erzino,tai gan ikyrios vietinės prekiautojos.

  Poilsis Bamboo Village viešbutyje buvo nuostabus.

  Ačiū Agnei uz puikią kelionę!

  Kazimieras

  Kelione ir poilsis buvo labai geri, aciu Jums uz gera organizacija. Sekmes Jums tolesneje veikloje.

  Jolanta

  Laba diena,

  Kaip žadėjau, siunčiu trumpus atsiliepimus apie mūsų kelionę.
  Pirmiausia apie kelionės laiką: laikas lapkričio mėnesį buvo idealus. Nestipriai lijo tik vieną dieną. todėl sąlygose tiek ekskursijoms, tiek poilsiui buvo puikios.
  Kelionės maršrutai:
  Kambodžoje užimtumas pirmą dieną (šventyklos) buvo pakankamas, o antrą dieną dar galima papildomai įdėti kokį objektą, nes lieka daug laisvo laiko. Tada tenka papildomai pačiam sukti galvą kur praleisti tą laiką.

  Vietname vienintelis minusas buvo viena pilna diena autubusiuke, nes atstumai tarp objektų dideli ir realiai tą dieną nieko nepamatai. Nereikalingas trečias kaimas, į kurį nusibelsti daug laiko, nes kelias labai blogas, o nuvažiavus mažai ką pamatom.

  Transportas pervežimams buvo patogus, vairuotojai paslaugūs.
  Tai visi minusai. Visa kita buvo puiku.Viešbučiai parinkti labai patogiose vietose. Viešbučiai geri, švarūs.

  Tai tiek

  Ačiū dar kartą Agnei, su kuria, organizuojant kelionę, buvo labai paprasta ir malonu bendrauti.

  Ina

  Keletas pastebėjimų apie kelionę
  Jau būnant Mui Ne visi bendrai diskutavome ko galima butu atsisakyti ar papildyti prabėgusią kelionę ( beveik trys savaitės- kaip akimirka žavinga) !
  Kambodžoje turėjom dušios gidą. Gal jis ir neturėjo Super daug žinių,bet jo vidinis pasaulis ir viska ko perteikimas mus pakerėjo.Jo pasiteiravus ką galima pamatyti papildomai – mus nuvežė į šventyklą, kurioje buvo filmuojamas filmas Mauglis.Šventykla nedaug lankomą turistų,bet viskas paliktą taip kaip buvę- nugruvę, užgriuvę,viskas peraugę medžių šaknimis.Štai čia ir buvo WOW ! Man asmeniškai paliko šį vietą didesnį įspūdį, negu Ankorvatas . Dar norėjo mums parodyti ( bent priartėti ) prie likusių nuo karo minų laukų ir l gražaus gamtovaizdžio,bet tam reikėtų papildomos dienos.Dėja…

  Visiems užkliuvo Sapa. Net nežinau ar ten vertėjo važiuoti. Likusieji ale kaimai,tik parodija į buvusius autentiškus kaimus-begalinis suvenyrų turgus.Geriau į programą įtraukti aukščiausią indokinijos kalną Fansipan.Mums pasisekė su oru,buvo l saulėta diena ir puikus matomumas.Bet nebuvom viename iš numatytų kaimų.Ir nesigailim.Nebūnant palankaus oro,ty.matomumo,tada jau važiuoti į kaimus.Čia galima daryti alternatyvą -arba kalnas arba kaimai.Ir čia turėjom gidą,kurio žinios buvo = nuliui.Žmogutis geras ir paslaugus, bet norėjosi išgirsti daugiau .Ko nepaklausi,to negausi.Gal dar ir todėl Sapa nepaliko įspūdžio. Nors jau pakeistas gidas pasakojo ( o pasakojo jis visur daug ir buvo vertas dėmėsio),kad ten yra labai gražių vietų.

  Žiauriai trūko vienos dienos HoJan miestelyje.Tiesiog pasigrožėti žibintais,pasidžiaugti ale ramybe.Ten turėjom potvynį,negalėjom pakliūti į Tamų religinius statinius džiunglėse. Užtat pamatėm,kaip akimirksniu kila vanduo ir upės išeina iš krantų.Nepakartojamas reginys! Čia gidas neblogas buvo. Tik mes ji šiek tiek terorizavom nes jis nesigaudė laike . Bet tai tikrai smulkmena. Ir mes nuo jo turėjom atrakciją.

  Na o Mui Ne nepaliko abėjingų ! Gidas pranoko mūsų lūkesčius . Nei pridėt nei atimt !!! Jūra, bangos,žvėriškai skanus maistas ( jau apie jūros gėrybes net nekalbu ) ir laaabai gražus ir jaukus viešbutis. TOBULA kelionės pabaiga ! Ir čia jau mes šėlom !
  Nepakliuvom į kažkokį teatrą,žvejų pasirodymas.Su l gražiais fontanais.Pasirodymai vyksta trečiadienį, penktadienį ir šeštadienį. Kai apie tą vietą mums papasakojo,jau buvo sekmadienis. Sakė,reginys vertas dėmesio.

  Mes su vyru beveik niekad nesakom, kad norim grižti į aplankytą šalį. Todėl,kad yra dar begalė neaplankytų šalių,jūrų marių,neužkoptų kalnų viršūnių. Bet į Vietnamą norėtume grižti.Viskas patiko.Ir net labai !
  Tad dar kartą ačiū už puikiai sudarytą programą ir kruopščiai atrinktus viešbučius.

  Villius

  Labas Agne,
  Pirmiausiai tai noriu padėkoti už puikiai suorganizuotą kelionę į Vietnamą. Viskas vyko sklandžiai kaip ir buvo numatyta programoje. Nemalonių nuotykių nepatyrėm, o kelione visi likome labai patenkinti. Kelionę įvertinčiau 9,5 balo 10 –ies balų sistemoje. Visada iki tobulybės kažko dar trūksta.
  Keli pastebėjimai kad ateityje Jūsų klientai būtų dar labiau patenkinti.
  1.Kai nakvojome Halong įlankoje laive labai stipriai kajutėje jautėsi dyzelio kvapas nors ir gyvenome 2-ame aukšte.
  3. Parinktas viešbutis buvo puikus, tačiau būtų dar puikiau jeigu viešbutį būtute užsakę tame kaimelyje iš kurio plaukėme valtimi upe. Nežinau jo pavadinimo, bet jis mums visiems labai patiko, ten taip ramu, graži aplinka ir kavinių daug, kur galima puikiai praleisti vakarą.
  4. Turėjome labai puikią gidę. Iš jos labai daug sužinojom apie Vietnamą, nors bendravome tik parą.
  5. Viešbutis Muine puikus. Labai gerai padarėme kad pasirinkome bungalus. Puikiai leidome vėlyvus vakarus terasoje prie namelių. Rekomenduoju ir kitiems turistams siūlyti ne tik kambarius viešbutyje bet ir bungalus. Kainų skirtumas nedidelis bet komfortas nepalyginamas. Būtinai informuokite keliautojus, kad Muine labai orientuotas į rusų turistus, nes kitiems tai gali nepatikti.
  Dar kartą dėkoju už puikią kelionę. Jūsų firmą rekomenduosiu ir kitiems. Tikiuosi kad su jūsų firma išvažiuosim dar ne į vieną kelionę.