Gamtos spalvų ir maisto meka – Vietnamas

Turite klausimų dėl kelionės? Atsakysime!
VALSTYBĖ Vietnamas
PLOTAS 332 698 km2
SOSTINĖ Ho Ši Minas
VALIUTA Dongas
GYVENTOJAI 91 700 000
KALBA Vietnamiečių
RELIGIJA Budizmas
BVP VIENAM GYVENTOJUI  $6 414
ATSTUMAS NUO LT 7515 km

Tiems, kurie nori neužmirštamų potyrių – Vietnamas privalomas! Nuo didingų, surealistinių Halongo įlankos kalkakmenio uolų-salų. Erzinančių 15 min. bandymų pereiti motorolerių jūroje paskendusias gatves. Nuotaikingas stebėjimas, kaip kriuksi kiaulės vežamos mopeduose. Atpalaiduojančio mėgavimosi balto smėlio paplūdimiais. Įkvėpiantis kalnų genčių gyvenimas, Šiaurės Vietname. Slogūs, tačiau istoriniai kruvino Vietnamo karo palikimai. Vis tai ir tikrai dar daugiau vienu žodžiu – Vietnamas.

Vietnamas (Vietnamo Socialistinė Respublika) – valstybė pietryčių Azijoje. Ribojasi su Kinija, Laosu, Kambodža. Vietname gyvena apytiksliai 90,5 milijono žmonių. Tai 13-ta didžiausia valstybė pagal gyventojų skaičių pasaulyje ir 8-ta Azijoje.

Vidutinė temperatūra šalčiausiu metų laiku (sausį šiaurinėje, o gruodį pietinėje dalyje) yra 13 – 14 laipsnių šiaurinėje dalyje ir 21 – 23 laipsniai pietinėje dalyje; šilčiausiu metų laiku (liepą šiaurinėje, o gegužę – birželį pietinėje dalyje) temperatūros vidurkis yra 28 laipsniai šiaurinėje bei 29 – 30 laipsnių pietinėje dalyje (maksimumas – virš 40 laipsnių).

Hanojus – dabartinio Vietnamo sostinė, antras pagal dydį miestas. Čia gyvena apie 4 milijonus žmonių, o jo gatvėmis važinėja turbūt tiek pat mopedų. Hanojuje, kaip ir daugelyje pietryčių Azijos šalių, jaučiama prancūziška dvasia: kolonijinio stiliaus pastatai, pavėsingi bulvarai. Miesto centre – Hoan Kiem ežeras su mažyte sala ir vėžlio šventykla jos viduryje. „Hanojus“ kinų kalba reiškia „drakoną, skriejantį į dangų“. Tik čia, Hanojuje, yra vienintelis pasaulyje vandens lėlių teatras, kuriam jau 1000 metų. Dar viena Hanojaus įžymybė – Ho Chi Mino mauzoliejus ir buvęs jo gyvenamasis namas ant polių.


Kelionės datos


2018 m. Pavasaris
2018.01.20 – 02.01 (Nėra vietų)

2018.02.08 – 02.20 (Nėra vietų)

2018.03.08 – 03.20 (nėra vietų)

2018.03.24 – 04.06 (nėra vietų)

2018 Ruduo

2018.09.14 – 09.26 (Liko 12 vietų)  Akcija 990 Eur     910 Eur iki Balandžio 15 d.

2018.09.28 – 10.10 (Liko 12 vietų) Akcija 990 Eur     910 Eur iki Balandžio 15 d.

2018.10.12 – 10.24 (Liko 10 vietų) Akcija 990 Eur     910 Eur iki Balandžio 15 d.

2018.10.28 – 11.09 (Liko 12 vietų) Akcija 990 Eur     910 Eur iki Balandžio 15 d.


Kaina 990 Eur./asm. + aviabilietai nuo 600 Eur.


Su grupe iš Lietuvos ( dydis iki 12 asm.)

Galimos individualios, pagal Jūsų norus sukurtos programos, Jums patogiomis datomis.


Programa


1 Diena. Skrydis Vilnius – tarpinis Europos miestas – Hanojus.

2 Diena. Hanojus

Atvykstate į Hanojų. Vietnamas! Pervežimas į viešbutį. Jei po skrydžio būsite nepavargę ir turėsite noro, galėsite savarankiškai susipažinti su miestu. Sutemus, Hanojuje ima virti naktinis gyvenimas, kuris taip pat, pritaikytas turistams iš svečių šalių.

Nakvynė viešbutyje Hanojuje

Maitinimas: pilnas lėktuve

3 Diena. Hanojaus – Sapa

Po pusyčių vykstame į Sapą (kalnai šiaurės vakarų Vietname). Tai miestas rūke. Miestelis įsikūręs 1600 metrų aukštyje virš jūros lygio, Hoang Lien Son kalnyne. Oras čia labai drėgnas, o matomumas kartais siekia vos 20–30 metrų, nes toliau viską gaubia tirštas rūkas. Sapa – tai daugelio mažų genčių gimtoji vieta. Čia nacionaliniai apdarai atrodo be galo įvairiai ir įspūdingai.

Atvykę į viešbutį, turėsite laiko pasivaikščioti po miestelį ir pamatyti naktinį jo gyvenimą.

Nakvynė viešbutyje Sapoje

Maitinimas: pusryčiai

 

4 Diena. Sapa – Cat Cat kaimelis – Ta Phin kaimelis – Silver Waterfall krioklys – Sapa

Po pusryčių pėsčiomis vyksite (~2 km) į  Cat Cat kaimelįjuodųjų Hmong žmonių gentį, kur susipažinsite su vietinių gyvenimu. Tada  važiuosime į  Ta Phin kaimelį (12km nuo Sapos), Raudonųjų Dzao mažumos namai. Aplankysite  Ta Phin uolą. Mažose parduotuvėlėse galėsite įsigyti rankų darbo austų ir tekstilės gaminių. Aplankysite nedidelį  Juodųjų  H’mong žmonių kaimelį. Taip pat aplankysite Thac BacSidabrinį krioklį.

Kitas  žygis – per Muong Hoa slėnį  su nuostabiu kraštovaizdžiu į Ta Van kaimą, kuriame gyvena Dzay etninių žmonių grupė. Vakare grįžtate į viešbutį Sapoje.

Nakvynė viešbutyje Sapoje

Maitinimas: pusryčiai

5 DienaSapa – Hanojus

Anksti ryte išvykstame iš Sapos ir keliaujame į Hanojų. Šiandien Jūs turėsite progą plačiau susipažinti su Vietnamo sostine, garsėjančia amžių senumo architektūra ir turtinga kultūra, kuriai didelę įtaką padarė Kinija bei Prancūzija. Pamažu į miesto ritmą Jus įtrauks motorolerių užtvindytos gatvės, smilkalų rūkas senovinėse budistų šventyklose ir apgaubtos senovės legendomis pagodos.

Aplankysime literatūros šventyklą,  kuri buvo pastatyta 11 a. Konfucijaus garbei. Dabar šioje šventykloje apdovanojami nusipelnę mokslo žmonės. Vėliau pamatysime garsųjį Hoan Kiem (išvertus – sugrąžinto kalavijo ežeras) ežerą su garsiuoju mediniu tiltu, pavadintu „Rytine saule“. Dabar tai viena svarbiausių istorinės Hanojaus dalies vietų. Čia renkasi vietiniai žmonės. Pasivažinėsime rikšomis Hanojaus senojo kvartalo (The Old Quarter) gatvelėmis, kurių pavadinimai atspindi kadaise šiose vietose pardavinėtas gėrybes. Kvartale yra 36 gatvelės ir gildijos, kurios yra žinomos dėl savo istorijos, architektūros ir gausybės prekių pasirinkimo. Tuo pačiu aplankysime vienintelį pasaulyje lėlių teatrą ant vandens, įkurtą daugiau nei prieš 1000 metų. Vakare aplankysime Dong Xuan turgų. Tai seniausias Hanojaus turgus, kuriame įsigyt galite visko!

Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

Maitinimas: pusryčiai

6 Diena. Hanojus – Halong Bay

Jei ryte  (~6.00 h) atsikelsite anksčiau ir nuvyksite prie Hoan Kiem ežero, galėsite pamatyti įspūdingą reginį – sklaidantis peršviečiamam rūkui virš legendomis apipinto ežero, grojant lengvam džiazui stebėsite T‘ai Chi mankštą praktikuojančius senjorus. Kiti – ant suolelių (lyg jie ten sedėtų šimtą metų) žaidžia šachmatais. Tai vaizdas, kuris tarsi paveikslėlis įsirėžia į atmintį ir lieka savotišku suvenyru apie Hanojų.

Po pusryčių 3,5 val. automobiliu vyksite iki Halong Bay. Tai vienas iš pasaulio gamtos stebuklų ir UNESCO paveldo saugomų vietų, su daugiau nei 3000 įspūdingų kalkakmenio salų, kylančių iš skaidrios, smaragdinės jūros. Tai – Vietnamo vizitinė kortelė. Registracija laive, sutikimo gėrimas. Pietums – tik ką sugauta žuvis, plaukiant į Bai Tu Long įlanką. Pakeliui aplankysite Teapot (Arbatinio) salą, Blockhouse (Namo) salą ir Goat Head (Ožkos galvos) salą. Laivu taip pat praplauksite pro Cat Ba Nacionalinį parką. Aplankysite Hang Dou Guo ir Tien Kung grotas, prancūzams žinomas kaip Grotte des Merveilles (stebuklų urvas). Tai didelis urvas, susidedantis iš trijų salių. Dar ne taip seniai atrasta Tian Kung (Dangus rūmai) grota yra laikoma vienu gražiausių Halong Bay, ji yra pietvakarinėje įlankos dalyje. Grotos viduje galite išgirsti vėjo dainavimą uoloms – garsą panašų į būgno mūšimą. Sustosite garsaus Rusijos kosmonauto Titovo vardu pavadintame paplūdimyje maudynėms. Pasikelsite į kalno viršūnę išvysti Halongo įlankos panoramą.

Poilsis laukiniame paplūdimyje, kur plaukiosite kajakais ir tyrinėsite įlankėlę. Saulę palydėsite laive.

Nakvynė laive.

Maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienė.

7 Diena. Halong įlanka – Ninh Binh

Atsikėlę anksti ryte  galėsite pasigrožėti tekančia saule ir žadą atimančia vaizdingos įlankos ramybe. Halong Bay – išvertus iš vietnamiečių kalbos,  reiškia „kur drakonas nusileido į jūrą“. Legendoje pasakojama, kad įlanką sukūrė raudonasis drakonas, gyvenęs kalnuose. Skrisdamas pro kalnus, kliudė juos uodega, taip padarydamas slėnius, daubas, į kurias kaip mat prisikaupė vandens. Kai drakonas įkrito į įlanką, vanduo pakilo, apsėmė kalnus ir įsiliejo į jūrą. Diena prasidės rytine Tai Či mankšta. Pusryčiai. Po pusryčių palengva ruošitės išsiregistravimui iš laivo. Atplaukusius į uostą, jus perveš į Ninh Binh miestą (pirmąją Vietnamo sostinę).

Nakvynė viešbutyje Ninh Binh.

Maitinimas: pusryčiai ir pietūs

8 diena. Ninh Binh – Tam Coc – Bic Dong – Hanojus – Saigonas

Po pusryčių vyksime į senovinį miestą Hoa Lu: šis miestas buvo pirmoji oficiali centralizuotos feodalinės valstybės Daykovet (oficialus Vietnamo pavadinimas nuo 968 m. iki 1054 m.) sostinė. Vėliau sostinė buvo perkelta į Hanojų. Hoa Lu miestas yra trijų Vietnamo karalių dinastijų (Dinh, Le ir Li) namai. Aplankę miestą, plauksite laiveliu vaizdingu ir nuostabiu Tam Coc nacionaliniu parku, kitaip dar vadinamu „Halong Bay sausumoje“. Tam Coc yra įsikūręs Ninh Binh provincijoje (Ninh Binh yra šiaurinėje Vietnamo dalyje, tarp Red River ir Ma upių, apie 90 km į pietus nuo Hanojaus. Plotas – 1389 km²) ir yra saugomas UNESCO. Tam Coc iš vietnamiečių kalbos reiškia – trys olos, o Bic Dong – žaliasis perlas. Tai nepaprastai vaizdingos apylinkės. Ekskursija po Tam Coc trunka apie 3 valandas ir apima: plaukimą valtimis ramia Ngo Dong upe, greta įspūdingo grožio uolų ir trijų natūraliai suformuotų skirtingo dydžio olų lankymą.

Ilgiausia (127 m) ir žemiausia – ne daugiau kaip pusantro metro – Ka ola. Antroji – Zhua ola 70 m ilgio, o trečioji – mažiausia Kyoy – jos ilgis yra 40 m.  Apie 3 km nuo Tam Coco Jūsų laukia senovinė pagoda Bic Dong. Tai trijų pakopų šventykla. Į ją tikrai verta įkopti ir pamatyti neregėtus vaizdus iš viršaus. Prieš Jus atsivers fantastiškas vaizdas į ryžių laukus, uolų viršūnes, o vanduo sukurs smaragdinio veidrodžio efektą.

Vėlai vakare skrydis: Hanojus – Ho Ši Minas.

Atvykus į Saigoną, pasitiks gidas ir perveš į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje Saigone

Maitinimas: pusryčiai

9 Diena. Ho Ši Minas – Mekongo Delta – Mui Ne (Phan Thiet’as)

Ar žinojote, kad Mekongas turi kojas? Vienoje vietoje per potvynius lyg ir sustoja vanduo – susilygina srautai iš žemyno ir iš jūros. Potvyniai ir atoslūgiai čia įspūdingi, vanduo pakyla iki 2m, o prie jūros amplitudė iki 4 m – į ją įteka net 9 srautais. Tas vandens pulsavimas sukuria galimybes labai našiai žemdirbystei.

Ryte, po pusryčių ~ 8:00 val. vykstate į Mitxo. Pakeliui užvažiuosite į gyvačių fermą Dong Tam. Atvykstate į Mitxo perkėlą, sėdate į motorizuotas valtis. Nusiteikite vaizdams, kurie retai pasitaiko šiandieniniame gyvenime. Plaukdami matysite vietinių žmonių gyvenimą pakrantėse. Galbūt pasitaikys galimybė išvysti vietinius, rankomis gaudančius žuvį. Aplankysite šeimą, turinčią savo plytų fabriką, pastatytą čia pat ant kranto. Taip pat kitą šeimą, kurios pagrindinis verslas – kokosų perdirbimas – čia galėsite įsigyti ir išragauti rankų darbo kokosų saldainių, kokoso miltų, kokoso aliejaus. Šeimos vyras mikliomis rankomis nuskelia sunokusio kokoso viršūnę ir visus ragina ragauti šviežių kokoso sulčių. Krante vaikščiosite po vietinių gyventojų kaimelį, mėgausitės neskubančiu gyvenimo ritmu, nulinkusiomis palmėmis, ryžių ir prieskonių plantacijomis. Po to sėsite į motorikšas (tuk tuk) ir mažais, palmių giraitėmis nusėtais takais važiuosite į nuošalioje vietoje – Mekongo deltos krante – įsikūrusį idilišką vietinės šeimos restoranėlį. Pietūs vietiniame restoranėlyje.
Po egzotiškų pietų sėsite į vietnamietišką kanoją, kuria plaukiosite nuostabiais Mekongo deltos kanalais. Vėliau grįšite į motorizuotą valtį ir plauksite atgal.
Vakare Jus perveš į Mui Ne kurortą, šalia Pietų Kinijos jūros. Registracija viešbutyje poilsiui! Prasideda nerūpestingas poilsis.

Nakvynė viešbutyje Mui Ne

Maitinimas: pusryčiai

10 – 11 Diena. Mui Ne kurortas

Po pusryčių Jūsų lauks vairuotojas ir perveš į nuostabųjį Mui Ne kurortą.

Nakvynė viešbutyje Mui Ne

Maitinimas: pusryčiai

12 Diena. Mui Ne (Phan Thiet’as) – Ho Ši Minas. Skrydis namo.

Pervežimas į Ho Ši Mino oro uostą.

Skrydis namo.

Maitinimas: pusryčiai

Ho Ši Minas – tarpinis Europos miestas – Vilnius

13 Diena. Grįžtame į Lietuvą!


Į kainą įskaičiuota:

√ 6 nakvynės 3 žvaigždučių (pagal šalies kategoriją) viešbučiuose;

√ 3 nakvynės 4* žvaigždučių (pagal šalies kategoriją) viešbutyje Mui Ne kurorte ant jūros kranto;

√ 1 nakvynė laive Halong įlankoje;

√ Kelionės mikroautobusu/autobusu su oro kondicionieriumi;

√ Visi pervežimai iš ir į oro uostą mikroautobusu/autobusu su oro kondicionieriumi;

√ Vietinis skrydis: Hanojus – Saigonas;

√ 10 pusryčių, 2 pietūs, 1 vakarienė;

√ Visa paminėta ekskursinė programa;

√ Turas su vietiniais angliakalbiais/rusakalbiais gidais (pagal pageidavimą);

√ Visi įėjimo mokesčiai į programoje paminėtus lankomus objektus;

√ Vanduo ir servetėlės turo metu;

√ Iškvietimas atvykti į šalį (būtina, norint gauti vizas).


Į kainą neįskaičiuota:

× Tarptautiniai skrydžiai (nuo 600 Eur./asm), dažniausiai skrydžiai vykdomi su Turkish Airlines oro linijomis, ekonomine klase (aukštesnės klasės skrydžiai, pagal atskirą užklausimą).

× Papildomos, programoje nepaminėtos ekskursijos;

× Programoje nepaminėtas maitinimas;

× Viza (mokama atvykus į Vietnamą ~ 25 JAV doleriai);

× Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;

× Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas, atšauktos kelionės draudimas;

× Asmeninės išlaidos.


SVARBI INFORMACIJA

Jei nesusirenka minimalus keliautojų skaičius (10 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama. Jei nesutinkate – grąžinami sumokėti pinigai arba kelionė keičiama į kitą.

Galimos papildomos dienos poilsiui Mui Ne kurorte (Vietnamas)! Dėl papildomos kainos teirautis biure.

Skrydžiai  dažniausiai vykdomi  TURKISH AIRLINES  oro linijomis.

Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

Kelionių Organizatorius  NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus.

Rekomenduojama Vietname turėti medicininių išlaidų draudimą. Užsisakyti papildomai galima mūsų ofise. 

Vietname nėra privalomų skiepų, tačiau rekomenduojame pasiskiepyti nuo Difterijos, Stabligės, Poliomelito ir Vidurių Šiltinės.

Atsisiųsti kelionės sutartį

Turite klausimų dėl kelionės? Atsakysime!
Atsiliepimai

  Jolanta

  Laba diena,

  Kaip žadėjau, siunčiu trumpus atsiliepimus apie mūsų kelionę.
  Pirmiausia apie kelionės laiką: laikas lapkričio mėnesį buvo idealus. Nestipriai lijo tik vieną dieną. todėl sąlygose tiek ekskursijoms, tiek poilsiui buvo puikios.
  Kelionės maršrutai:
  Kambodžoje užimtumas pirmą dieną (šventyklos) buvo pakankamas, o antrą dieną dar galima papildomai įdėti kokį objektą, nes lieka daug laisvo laiko. Tada tenka papildomai pačiam sukti galvą kur praleisti tą laiką.

  Vietname vienintelis minusas buvo viena pilna diena autubusiuke, nes atstumai tarp objektų dideli ir realiai tą dieną nieko nepamatai. Nereikalingas trečias kaimas, į kurį nusibelsti daug laiko, nes kelias labai blogas, o nuvažiavus mažai ką pamatom.

  Transportas pervežimams buvo patogus, vairuotojai paslaugūs.
  Tai visi minusai. Visa kita buvo puiku.Viešbučiai parinkti labai patogiose vietose. Viešbučiai geri, švarūs.

  Tai tiek

  Ačiū dar kartą Agnei, su kuria, organizuojant kelionę, buvo labai paprasta ir malonu bendrauti.

  Ina

  Keletas pastebėjimų apie kelionę
  Jau būnant Mui Ne visi bendrai diskutavome ko galima butu atsisakyti ar papildyti prabėgusią kelionę ( beveik trys savaitės- kaip akimirka žavinga) !
  Kambodžoje turėjom dušios gidą. Gal jis ir neturėjo Super daug žinių,bet jo vidinis pasaulis ir viska ko perteikimas mus pakerėjo.Jo pasiteiravus ką galima pamatyti papildomai – mus nuvežė į šventyklą, kurioje buvo filmuojamas filmas Mauglis.Šventykla nedaug lankomą turistų,bet viskas paliktą taip kaip buvę- nugruvę, užgriuvę,viskas peraugę medžių šaknimis.Štai čia ir buvo WOW ! Man asmeniškai paliko šį vietą didesnį įspūdį, negu Ankorvatas . Dar norėjo mums parodyti ( bent priartėti ) prie likusių nuo karo minų laukų ir l gražaus gamtovaizdžio,bet tam reikėtų papildomos dienos.Dėja…

  Visiems užkliuvo Sapa. Net nežinau ar ten vertėjo važiuoti. Likusieji ale kaimai,tik parodija į buvusius autentiškus kaimus-begalinis suvenyrų turgus.Geriau į programą įtraukti aukščiausią indokinijos kalną Fansipan.Mums pasisekė su oru,buvo l saulėta diena ir puikus matomumas.Bet nebuvom viename iš numatytų kaimų.Ir nesigailim.Nebūnant palankaus oro,ty.matomumo,tada jau važiuoti į kaimus.Čia galima daryti alternatyvą -arba kalnas arba kaimai.Ir čia turėjom gidą,kurio žinios buvo = nuliui.Žmogutis geras ir paslaugus, bet norėjosi išgirsti daugiau .Ko nepaklausi,to negausi.Gal dar ir todėl Sapa nepaliko įspūdžio. Nors jau pakeistas gidas pasakojo ( o pasakojo jis visur daug ir buvo vertas dėmėsio),kad ten yra labai gražių vietų.

  Žiauriai trūko vienos dienos HoJan miestelyje.Tiesiog pasigrožėti žibintais,pasidžiaugti ale ramybe.Ten turėjom potvynį,negalėjom pakliūti į Tamų religinius statinius džiunglėse. Užtat pamatėm,kaip akimirksniu kila vanduo ir upės išeina iš krantų.Nepakartojamas reginys! Čia gidas neblogas buvo. Tik mes ji šiek tiek terorizavom nes jis nesigaudė laike . Bet tai tikrai smulkmena. Ir mes nuo jo turėjom atrakciją.

  Na o Mui Ne nepaliko abėjingų ! Gidas pranoko mūsų lūkesčius . Nei pridėt nei atimt !!! Jūra, bangos,žvėriškai skanus maistas ( jau apie jūros gėrybes net nekalbu ) ir laaabai gražus ir jaukus viešbutis. TOBULA kelionės pabaiga ! Ir čia jau mes šėlom !
  Nepakliuvom į kažkokį teatrą,žvejų pasirodymas.Su l gražiais fontanais.Pasirodymai vyksta trečiadienį, penktadienį ir šeštadienį. Kai apie tą vietą mums papasakojo,jau buvo sekmadienis. Sakė,reginys vertas dėmesio.

  Mes su vyru beveik niekad nesakom, kad norim grižti į aplankytą šalį. Todėl,kad yra dar begalė neaplankytų šalių,jūrų marių,neužkoptų kalnų viršūnių. Bet į Vietnamą norėtume grižti.Viskas patiko.Ir net labai !
  Tad dar kartą ačiū už puikiai sudarytą programą ir kruopščiai atrinktus viešbučius.

  Villius

  Labas Agne,
  Pirmiausiai tai noriu padėkoti už puikiai suorganizuotą kelionę į Vietnamą. Viskas vyko sklandžiai kaip ir buvo numatyta programoje. Nemalonių nuotykių nepatyrėm, o kelione visi likome labai patenkinti. Kelionę įvertinčiau 9,5 balo 10 –ies balų sistemoje. Visada iki tobulybės kažko dar trūksta.
  Keli pastebėjimai kad ateityje Jūsų klientai būtų dar labiau patenkinti.
  1.Kai nakvojome Halong įlankoje laive labai stipriai kajutėje jautėsi dyzelio kvapas nors ir gyvenome 2-ame aukšte.
  3. Parinktas viešbutis buvo puikus, tačiau būtų dar puikiau jeigu viešbutį būtute užsakę tame kaimelyje iš kurio plaukėme valtimi upe. Nežinau jo pavadinimo, bet jis mums visiems labai patiko, ten taip ramu, graži aplinka ir kavinių daug, kur galima puikiai praleisti vakarą.
  4. Turėjome labai puikią gidę. Iš jos labai daug sužinojom apie Vietnamą, nors bendravome tik parą.
  5. Viešbutis Muine puikus. Labai gerai padarėme kad pasirinkome bungalus. Puikiai leidome vėlyvus vakarus terasoje prie namelių. Rekomenduoju ir kitiems turistams siūlyti ne tik kambarius viešbutyje bet ir bungalus. Kainų skirtumas nedidelis bet komfortas nepalyginamas. Būtinai informuokite keliautojus, kad Muine labai orientuotas į rusų turistus, nes kitiems tai gali nepatikti.
  Dar kartą dėkoju už puikią kelionę. Jūsų firmą rekomenduosiu ir kitiems. Tikiuosi kad su jūsų firma išvažiuosim dar ne į vieną kelionę.