Svajonių atostogos Bali saloje (Indonezija)!

Turite klausimų dėl kelionės? Atsakysime!
SALA Bali
PLOTAS 5 632,86 km²
SOSTINĖ Denpasaras
VALIUTA Indonezijos Rupija
GYVENTOJAI 3 150 000
KALBA Baliniečių
RELIGIJA Hinduizmas
BVP VIENAM GYVENTOJUI $3 800

Dėmesio! Renkamos grupės iš Lietuvos į Bali salą ir Singapūrą! 

Grupės renkamos nedidelės, iki 12 asmenų, todėl paskubėkite!

Kaina –  nuo 980 Eur + aviabilietai (nuo 700 Eur)


Kelionės datos


2018.01.14 – 01.28 (liko 8 vietos)

2018.02.01 – 02.19 (Išparduota)

2018.02.11 – 02.25 (liko 8 vietos)

2018.03.08 – 03.22 (liko 6 vietos)

2018.04.19 – 05.03 (liko 10 vietų)

2018.07.13 – 07.27 (liko 10 vietų)


Nurodyta kaina keliaujantiems 12 asmenų! Kainos mažesniam keliautojų skaičiui – pagal atskirą užklausimą!

Turėdama nepakartojamą gamtos grožį ir turtingą kultūrą, Balio sala laikoma populiariausia sala visoje Indonezijoje ir vadinama svajonių poilsio vieta. Pakopinės ryžių terasos, džiunglių apgaubti kalnai, didingi ugnikalniai daro šią salą išskirtine ir trokštama atostogų praleidimo vieta. Indonezija, kaip šalis, yra unikali stipria tikėjimo galia. Čia priskaičiuojama apie 20.000 šventyklų. Balyje svarbiausiomis šventyklomis laikomos: Besakih – motinos šventykla, stovinti ant švento kalno Agung; Tanah Lot – garsėja kaip jūros šventykla; Ulun Danu, kuri išauga iš ežero ir t.t. Tai šventos vietos, nuo kurių priklauso baliečių gyvenimo ritmas. Balio hindų kultūra persmelkia visus kasdienio gyvenimo aspektus. Čia apeigos vyksta beveik kiekvieną dieną. Vietiniai švenčia mėnulio ciklus, vaiko gimimą, brandą, santuoką, kremaciją ir daugelį kitų švenčių.

Kodėl verta keliauti į Bali salą?

Paplūdimiai – nuo uolėtų krantų iki balto smėlio pakrančių;

Hindų kultūra, šventyklos, pasirodymai ir vietiniai kaimeliai;

Saulės pasitikimas ir pusryčiai ant 1800 m. aukščio ugnikalnio;

Vietinių vestuvių, gimimo ir kitų švenčių, ceremonijų stebėjimas;

Galimybė pamatyti seniausius ir artimiausius dinozaurų palikuonis;

DĖMESIO! Pateikiame pavyzdinę programą, kurią rekomenduojame klientams. Tačiau mes taip pat deriname ir pritaikome programas pagal Jūsų poreikius, pageidavimus ir galimybes.


Programa


1 diena. Skrydis iš Vilniaus (galimas iš Rygos, Varšuvos) į Singapūrą su 1 persėdimu Europos mieste.


2 diena. Singapūras

Atskridusius (po pietų) oro uoste Jus pasitiks mūsų partneriai ir perveš į viešbutį. Vakare poilsis ir laisvas laikas labai moderniame ir kosmopolitiškame mieste.
Jei turėsite noro ir jėgų, galėsite savarankiškai pasivaikščioti Singapūro gatvelėmis, kur „auga“ įžymieji Super medžiai. Tai 25-50 metrų aukščio „medžiai“, kurie dieną paslepia lankytojus nuo kaitrios saulės, o naktį atgyja įvairiausių šviesų ir garsų fone. Taip pat galėsite aplankyti garsųjį „Marina Bay Sands“** viešbutį, į kurį galima pakilti, pavakarieniauti ir pasigrožėti vakarine miesto panorama.  Tai pat rekomenduojame pasivaikščioti po prabangią Marina Bay pakrantę.

Nakvynė Singapūre.

Maitinimas pilnas lėktuve.

Galimi alternatyvūs turai:**

– Naktinis safaris po zoologijos sodą;

– Vakarinis turas į Sentosa salą, kuriame kelsitės su funikulieriumi, aplankysite akvariumą ir matysite naktinį fontanų šou;

– Aplankyti Universal Studios pramogų parką;

– Pasivaikščioti ar pasivažinėti dviračiais po „mangrove“ džiungles.

3 diena. Singapūras

Po pusryčių Jūsų laukia 4 val. trukmės pažintinė ekskursija po Singapūrą, kurią ves vietinis gidas.

Aplankysite pagrindines Singapūro miesto įžymybes:

Raffles viešbutis – vienas pirmųjų viešbučių Singapūre, išlaikęs savitą, kolonijinę architektūrą ir istoriją. Šis viešbutis pavadintas vieno Singapūro įkūrėjų – Sero Thomas Stamford Raffles garbei.

Arabų, Kinų ir Indų kvartalai – su savita kultūra ir tradicijomis bei architektūra. Ne veltui Singapūras vadinamas viena kosmopolitiškiausių šalių pasaulyje.

– Vaikščiosime Singapūro upės pakrante. Būtent čia kūrėsi pirmosios kolonijos, todėl pamatysime tiek senovinės, tiek modernios architektūros sintezę. Šiuo metu, tai viena populiariausių vietų Singapūre su daugybę renginių, vykstančių kasdien.

– Vaikščiodami po Singapūro krantinę prieisite Merlion parką su vienu garsiausių fontanų – „Merlion“. Tai vienas lankomiausių objektų šalyje. Taip pat – Singapūro simbolis – mistinis pusiau liūto, pusiau žuvies fontanas. Žuvis simbolizuoja žvejų kaimelį, kuris buvo dar prieš vietos kolonizaciją, o liūtas yra Singapūro pavadinimo vertimas iš malajų kalbos.

– Toliau vyksime į Orchard bulvarą – tai didžiausia ir populiariausia laisvalaikio praleidimo vieta Singapūre. Šis pavadinimas kilęs iš sodų ir plantacijų, kerojusių prieš šimtą metų. Dabar tai moderni vieta su daug spalvų instaliacijų, modernios architektūros pastatų, pramogų zonų.

– Galiausiai aplankysime Clarke krantinę, pavadintą antro Singapūro gubernatoriaus Sero Andrew Clarke vardu. XIX a. pradžioje tai buvo komercinis centras, į kurį suplaukdavo visi kroviniai iš kitų šalių. Dabar tai galima pavadinti muziejumi po atviru dangumi, išsaugojusiu kolonijinio stiliaus architektūrą. O jame dar vyksta ir daugybė kultūrinių renginių.

Jūs busite sužavėti….

Po pietų Jus nuveš į oro uostą skrydžiui į Denpasarą (Bali sala).

Kai atskrisite, Jus pasitiks mūsų partneriai.  Perveš į pirmąją nakvynės vietą.

Nakvynė Bali saloje.

4 diena. Bali sala
Diena skirta poilsiui ir apsipratimui su kitokiais kvapais, oro temperatūra, garsais ir vaizdais.

5 diena. Turas Balyje – Bedugulas.
Tai visos dienos ekskursija. Iš viešbučio išvykstame 9 val ryte, grįžtame apie 18 val. Aplankome:

Tanah Lot šventykla, kabanti ant milžiniškos uolos vandenyje. Tai XVI a. statyta šventykla – viena iš septynių jūros šventyklų pietvakarinėje Balio salos dalyje.  Iš kiekvienos matosi bent viena kita šventykla, taip sudarydama jų grandinę. Tai Bali salos ir tuo pačiu įdomios Hinduistų mitologijos dalis. Įdomu, atoslūgiu metu ji būna kaip salos dalis, o potvynių – neprieinama sala. Tanah Lot yra viena labiausiai lankomų vietų visoje Balio saloje.

Alas Kedaton – tai miškas, kuriame pastatyta to paties vardo šventykla. Alas Kedaton apgyvendinta beždžionėmis ir šikšnosparniais, kurie sukuria ramią ir jaukią aplinką.

Ulun Danu šventykla įsikūrusi prie skaidraus Bratan ežero. Tai pagrindinė Šivos ir vandens šventykla Balio saloje. Čia vyksta Hindų ceremonijos, skirtos vandens, ežerų ir upių deivei. Apsupta krištolo skaidrumo ežero ir kalnų, ši vietovė pribloškia įspūdingais vaizdais.

Botanikos sodas Bedugule. Virš 1000 m stūksantis didžiulis botanikos sodas – labai populiari vieta „piknikams“, o gana didelis aukštis virš jūros lygio atvėsina nuo tropinio karščio. Gėlių ir kitų augalų mėgėjams šis sodas paliks didelį įspūdį.

Taman Ayun šventykla – tai karališka šventykla, įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą, pastatyta XVII a. ji taip pat buvo pagrindinė senosios Mengwi karalystės šventovė. Pagrindinį platų kiemą su didele šventove keičia maži kiemeliai su minimaliomis šventyklomis, turinčiomis skirtingą paskirtį, o kur dar šalia esantys maži baseinėliai su lotosų žiedais… Tai ypatinga vieta, kurią būtina pamatyti.

Vakare galimas smauglio ar kobros ragavimas ** (klausti gido).

Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Turas Balyje – Kintamani
Tai visos dienos ekskursija. Iš viešbučio išvykstame 9 val ryte, grįžtame apie 18 val. Aplankysime:

Batuan šventykla – Batuano kaimelyje esanti Hindų šventykla, skaičiuojanti jau beveik 1000 metų. Batuan – ne tik dvasinis centras, bet ir vieta, turtinga savo istorija. Viduje yra daug priešistorinių relikvijų, menančių, kaip paprastus akmenis šventykloje, Hindų kultūra pavertė savo dievybių garbinimo vieta. Jūs būsite sužavėti daugybe akmeninių statulų, kurios turi tam tikras paskirtis.

Beždionių miškas Ubude – tai šventas Baliečių miškas, sukurtas apsaugoti vietinę florą ir fauną pagal Tri Hita Karana doktriną. Ši doktrina skelbia tris būdus pasiekti dvasinę gerovę ir fizinį gerbūvį – harmoningi santykiai tarp žmonių, tarp žmonių ir aplinkos bei tarp žmonių ir dievų. Taigi, šis miškas turi dvi paskirtis – apsaugoti gamtą ir suteikti žmonėms ramybę, harmoniją.

Tegenungan krioklys – aplankysite šį džiunglėse pasislėpusį gamtos grožį, turėsite galimybę išsimaudyti labai švariame vandenyje ir atsigauti po vaikščiojimo džiunglėse.

Ryžių terasos Tegallalange – sudarytos iš trijų slėnių, kuriuose žaliuoja vandenyje paskendę ryžių laukai, kylantys į kalną. Šie laukai, su padarytomis terasomis, sudaro įspūdingą kraštovaizdį dėl kalnuotos ir nelygios vietovės. Tokie dramatiški vaizdai ne vienam keliautojui atima žadą, o menininkai  čia vyksta bandydami juos įamžinti.

Ugnikalnis Gunung ir ežeras Batur – vienas iš įspūdingiausių kraštovaizdžių Balio saloje. Įspūdingo dydžio ugnikalnis yra iškilęs virš žaliųjų džiunglių ir Batur ežero. Šie vaizdai abejingų nepalieka, kaip ir fotografų be darbo…

Luwuak žvėriukų ferma (kavos gaminimo ypatumai) – turbūt girdėjote apie brangiausią pasaulyje kavą, kurios pagrindinė gamybos vieta yra būtent Balio sala. Pamatysite ir išgirsite apie visą kavos gaminimo procesą, paragausite šios kavos ir, jei pageidausite, turėsite galimybę jos įsigyti (čia ji gerokai pigesnė nei užsienyje).

7 diena. Turas Balyje – Besakih šventyklos 
Tai visos dienos ekskursija. Iš viešbučio išvykstame 9 val ryte, grįžtame apie 18 val.

Didžiausias Balyje šventyklų kompleksas Besakih – visų Balio šventyklų „motina“. Ši, ypatinga šventykla, įsikūrusi vieno kilometro virš jūros lygio aukštyje, yra daugiau nei 1000 metų senumo. Šis kompleksas išskirtinis tuo, jog visos Hindų kastos gali jame apsilankyti, nes ji pastatyta kaip pirminis centras visoms Hindų ceremonijoms.

Orchidėjų parkas – tai didelis orchidėjų parkas, kuriame rasite ne tik įvairiausių rūšių orchidėjų, bet ir kitų tropinių augalų. Tai įvairiausių spalvų augalai, susiliejantys su dominuojančia žalios spalvos augmenija bei sukuriantys ramią ir taikią atmosferą.

Barong pasirodymas – tai tradicinis Hindų ritualinis „šou-šokis“, kuriame dvasių karalius ir gerumo skleidėjas Barong kaunasi su demonų motina Rangda – šventa kova tarp gėrio ir blogio. Tai įspūdingas tradicinis šokis su daugybe kaukių, vaizduojančių Hindų kultūros dievybes.

Goa Gajah šventykla arba kitaip Dramblių urvas. Dvasinė vieta meditacijai ir svarbus archeologinis kompleksas, kuriame yra daugybė uolų raižinių, centrinė meditacijos uola, prausimosi baseinai ir fontanai. Beje, šiuo šventu vandeniu vietiniai plauna save nuo blogų dvasių.

Autentiško balietiško namo ir kaimelio apžiūra – apžiūrėsite mūsų gido tradicinį balinietišką kaimelį ir sužinosite daugybę dalykų apie jų kultūrą ir tradicijas, kaip pavyzdžiui, kodėl šeima turi bent 4 vaikus, kaip pagal durų dydį galima spręsti apie šeimos galvos stotą; kodėl beveik visos vietinių virtuvės yra pietuose ir dar daugiau.

Gaidžių peštynės – vietinė unikali egzotika (jei vyksta tuo metu), kuri yra labai populiari tarp vietinių ir eina iš kartos į kartą. Nors oficialiai gaidžių peštynės uždraustos, tačiau yra išimtys dėl religinių tikslų, kuriomis naudojamasi… Vietiniai Balio žmonės tiki, kad kovoje išlietas gaidžio kraujas išvaro demoniškas dvasias.

 

8 – 9 diena. Poilsis prie jūros arba turas Flores sala 2 dienos ir 1 nakvynė. Komodo nacionalinis parkas su gidu**

Denpasar (Bali) – Labuan Bajo – Rinca sala – Komodo sala – Kalongo sala

Įskaičiuoti aviabilietai, laivelis, maistas (pietūs ir vakarienė pirmąją dieną), pervežimas į oro uostą Balyje ir Labuan Bajo, naktis laive.

1 Diena. Ryte paėmimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą, vietinis skrydis į Labuan Bajo (Flores sala). Atvykus į Labuan Bajo, pervežimas į Bajo uostą.  Persėdimas į motorizuotą laivelį ir plaukimas į Rinca salą. Pietūs bus patiekti laivelyje. Atvykusius į Rincą salą, Jus pasitiks vietinis gidas, vaikščios po salą ir ieškos garsiųjų milžiniškų driežų – Komodo drakonų, rodys jų natūralią aplinką. Jei turėsite noro ir laiko, persikelsite į kitą Komodo salą, kurioje taip pat aptiksite šiuos didingus priešistorinius gyvūnus. Komodo drakonai išlikę tik šiose Indonezijos salose, kuriose šis gyvūnas yra šventas. Anksčiau, kai vietiniai gyventojai sumedžiodavo šį gyvūną, pusė jo būdavo aukojama Komodo drakonams, kaip taikos simbolis. Dabar šių didingų gyvūnų populiacija sparčiai mažėja dėl gamtos atšilimo.

Vakare saulėlydį pasitiksite laivelyje, prie Kalong salos, kurioje matysite išskirtinius gyvūnus – „skraidančias lapes“ t.y. didžiulius šikšnosparnius, kurie, saulei nusileidus, skrenda ieškoti maisto. Vaizdas pritrenkiantis, kai beveik  vienu metu pakyla tūkstančiai šių išskirtinių gyvūnų.

Naktis laivelyje ant vandens.

Diena 2. Pusryčiai laivelyje. Laivelis plaukia atgal į Labuan Bajo. Iš Labuan Bajo skrydis atgal į Bali. Pervežimas į viešbutį.

10 diena. Saulės pasitikimas kopiant į ugnikalnį arba 

2:00 val. išvykimas iš viešbučio ir kelionė iki pat Batur kalno papėdės. Išklausę instruktoriaus ir pasiėmę reikalingiausius daiktus kopiame pasitikti saulės. Užkopę iki viršūnės, lauksime, kol saulė patekės ir apšvies visą Bali salą, vis dar bundančią iš nakties gniaužtų ir besivaduojančią iš rytinio miego. Pasitikę saulę, turėsime lengvus pusryčius su galimybe išsivirti kiaušinius lavos garuose.

11-12-13 dienos. Poilsis prie jūros. Galimi papildomi individualūs turai*.

14 diena. Pervežimas į oro uostą. Skrydis atgal į gimtinę Lietuvą.

* Papildomi turai:

– Raftingas – ekstremali pramoga nuotykių ieškotojams. Plauksite sraunia kalnų upe, leisitės nuo 6 metrų krioklio (jei pageidausite).

– Kruizas katamaranu į nedidelę Lembongano salelę vandenyne. Ji ypatinga tuo, jog čia gyvenantys žmonės augina jūros dumblius.

– Safaris – zoologijos sodas ir atrakcionų parkas vienoje vietoje. Puiki pramogų vieta visai šeimai.

** Neįskaičiuota į kainą. Reikalingas atskiras užklausimas.


Į kainą įskaičiuota

√ 12 nakvynių 3 žvaigždučių (pagal šalies kategoriją) arba geresniuose viešbučiuose;

√ 12 pusryčių ir 3 pietūs;

√ Lengvi pusryčiai kopimo į ugnikalnį metu;

√ Programoje paminėti turai;

√ Rusakalbiai/anglakalbiai gidai;

√ Mikroautobusas/autobusas su oro kondicionieriumi turų ir pervežimų metu;

√ Paminėtų lankomų objektų įėjimo mokesčiai;

√ Mūsų biuro paslaugos visos kelionės metu;


Į kainą neįskaičiuota

× Tarptautiniai aviabilietai (nuo 700 Eur/asm.), dažniausiai skraidinama Lufthansa arba  KLM oro bendrovėmis ekonomine klase (aukštesnės klasės skrydžiai – pagal atskirą užklausimą).

× Vietinis skrydis (Bali-Flores-Bali);

× Laivas Komodo saloje su nakvyne jame;

× Programoje, 9-10 dienoje nurodytas turas į Komodų salas;

× Įėjimo mokesčiai ir gidas Komodo saloje;

× Papildomi turai nenurodyti programoje;

× Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas, atšauktos kelionės draudimas;

× Programoje nepaminėtas maitinimas;

× Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;

× Asmeninės išlaidos.


SVARBI INFORMACIJA

Skrydžiai  dažniausiai vykdomi Lufthansa arba  KLM oro bendrovių. Jei atsiranda pigesnių aviabilietų kitomis oro linijomis, pakeičiame su klientų sutikimu.

Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

Kelionių Organizatorius  NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus.

Atsisiųsti kelionės sutartį

Turite klausimų dėl kelionės? Atsakysime!
Atsiliepimai