fbpx

Kelionė į egzotinę Australiją

Turite klausimų dėl kelionės? Atsakysime!
VALSTYBĖ Australija
PLOTAS 7,692,024 km2
SOSTINĖ Kanbera
VALIUTA Australijos doleris
GYVENTOJAI 24,106,600
KALBA Anglų
RELIGIJA Krikščionybė
BVP VIENAM GYVENTOJUI  $47,318
ATSTUMAS NUO LT 13529 km

Kaina: nuo 5950 eur./asm + tarptautiniai aviabilietai (nuo 1000 eur./asm)


Mažos ir kompaktiškos grupės (būsite ne tik klausytojai, bet ir patys dalyvausit ir bendrausit su gidais ir vietiniais);

Kelionių vadovas, gyvenęs Australijoje, bei rusakalbiai-anglakalbiai gidai, kurie Jūs lydės kelionės metu, ne tik parodys Jums geriausias vietas, tačiau ir papasakos istorijų.

Kodėl verta rinktis minimum trijų savaičių kelionę?

Visų pirma ne kasdien nuvyksit į Australiją;

Tas geras jausmas, kai Jūs galite pasigirti, kad patyrėte ir pamatėte tą ką ir turite pamatyt, bei dar daug daugiau;

Ką pamatysite ir patirsite:

Melburnas. Faktas – tai geriausias miestas gyventi pasaulyje, tačiau prie jo nereikia „užsisėdėti“. Yra daug įspūdingesnių vietų. Pusdienio ir naktinio gyvenimo – sočiai!

Sidnėjus – Gražiausias didmiestis Australijoje. Be jokių abejonių! Pristatyti jo turbūt niekam nereikia. Nuo simbolio – Operos rūmų iki vietinių turgų, įlankėlių, vieno įspūdingiausių akvariumų ir kaip gi be įžymiojo Bondi paplūdimio.

Didysis vandenyno kelias – pagrindinis kelias Australijoje, besidriekiantis Ramiojo vandenyno pakrante su vaizdingomis pakrantėmis, uolomis, nuošaliais paplūdimiais ir jaukiais banglentininkų kaimeliais.

12 apaštalų – tai įspūdingos uolos kyšančios iš Ramiojo Vandenyno, vienas iš šio regiono simbolių.

Palydėsime saulę gamtos apsuptoje Filipo saloje, o kartu ir pasitiksime mažuosius pingvinus, kurie grįžta nakvynei būtent į šią salą.

Važinėsite su „Puff Billy“ po nacionalinį parką – vienu garsiausių garinių traukinių Australijoje. O pabaigoje turėsime pietus su vietinio vyno degustacija.

Ar kada svajojote pamaitinti krokodilą? Turėsite galimybę tai padaryti. Tuo pačiu, pamatysite didžiausią Australijos krokodilą vardu Brutas.

Tyrinėsime senovės Aborigenų piešinius, kaimelius ir ieškosime jų pėdsakų. Beje, manoma, kad Australijos aborigėnų palikuonys čia gyveno prieš 40000 metų.

Maudysitės gražiausiuose Australijos kriokliuose ir laukiniuose ežeruose.

Kaip gi Australija be Didžiojo Barjerinio Rifo! Kai kas, sako, kad jis miršta dėl žalingos žmonių veiklos, tačiau mes parodysime gyviausias vietas. Šį dalyką reikia žinoti.

Centrinė Australijos dalis – su simboliu Uluru arba Ayers Rock uola. Pasitiksite tiek saulėtekį, tiek saulėlydį. Pamatysite kaip keičiasi šios – didžiausios pasaulyje monolitinės uolos atspalviai.

Mėlynieji kalnai – tai eukalipto giraitės kalnuose, kurios suteikia kalnams mėlyną atspalvį.

Įvairiausi nacionaliniai parkai, kuriuose stebėsime, maitinsime ir laikysime endeminės Australijos gamtos gyvūnus (Koalos, Kakadu papūgos, Kengūros, Vombatai ir t.t…)


Programa


1 diena.

Skrydis iš Vilniaus

Maitinimas: pilnas lėktuve


2 diena.

Nusileidžiame Melburne. Pervežimas į viešbutį. Vakare, esant norui išeisime pamatyti vakarinio Melburno gyvenimo. Melburnas laikomas vienu geriausiu miestų pasaulyje, pagal restoranų, pramogų pasirinkimą pasaulyje!

Apgyvendinimas viešbutyje.

Maitinimas: Pusryčiai ir pietūs lėktuve.


3 diena. Pusdienio turas po Melburną su pakylimu į Eureką dangoraižį ir turas po Filipo salą su Koalų parku ir pingvinų paradu (turo trukmė ~12 val.)

11:30 Pusdienio turas po Melburno miestą. Susitikimas su rusakalbiu gidu viešbutyje. Melburnas yra Viktorijos valstijos sostinė, dar žinomas kaip kultūros sostinė, tai antras pagal dydį miestas Australijoje. Šis žavus Australijos turtas yra nuostabių sodų ir žalumynų savininkas. Jūs pereisite didinguosius Parlamento pastatus kartu su “Fitsroy” sodais, taip nueidami link garsiojo Kapitono Koko kotedžo. “Westgate” tiltas suteiks galimybę pamatyti Melburno miestą gražiausiu kampu. Toliau vyksime pro milžinišką Melburno Kriketo aikštę, nacionalinį teniso centrą, Albert parką (kuriame vyksta formulės vienas varžybos), toliau vaikščiosime po boutique stiliaus gatves Yarros ir Toorak gatvėse. Vėliau pakilsime į aukščiausią Melburno dangoraižį ir pamatysime visą miestą iš aukštai.

15:30 Po pietų vyksime į nuostabią Australijos laukinės gamtos apsaugos centrą, esantį Filipo saloje. Turėsime pirmą galimybę pamatyti vienus tingiausių, tačiau labai mielus gyvūnų pasaulyje- Koalas.

Kartu pamatysime ir vadinamuosius jūrų lokius ir pingvinus. Būtent mažieji pingvinai kiekvieną saulėlydį grįžta iš vandenyno į Summerland paplūdimį, ir krypuodami keliauja link savo „namų“ uolose, kaip tai darė tūkstančiai kartų šios rūšies pingvinų. Turėsime galimybę pamatyti šį tūkstančius metų vykstantį procesą savo akimis nuo tam skirtos platformos.

23:30 grįžtame į Melburną.

Maitinimas: Pusryčiai

Apgyvendinimas viešbutyje


4 diena. Didžiojo vandenyno kelio turas (turo trukmė ~12 val.)

08:00 Ryte keliaujame vaizdinguoju Great Ocean keliu. Pirmiausiai vykstame pro žymiuosius banglentininkų miestelius – Lorne ir Torquay. Šiuose miesteliuose, pamatysime vieną žymiausių banglentininkų paplūdimių – Bells Beach, kuriame bangų dydis atims žadą. Pietums sustosime Apollo Bay miestelyje ant jūros kranto, pietausime (asmeninės išlaidos). Toliau važiuojame Great Ocean keliu su įspūdingais kraštovaizdžiais nuo klinčių uolų krentančių į vandenį iki balto smėlio paplūdimių. Atvykstame iki vieno Viktorijos valstijos simbolių – 12 apaštalų. Tai didžiulės iš Ramiojo vandenyno kyšančios kalkakmenio uolos, susiformavusio per milijonus metų. Mėgausimės vaizdu, vaikščiodami po tam padarytas pėsčiųjų takus ir tiltus. Toliau vyksime į Port Campbell nacionalinį parką, esantį ant uolos, kuris pasakoja virš 50 sudužusių laivų ir prarastų gyvybių istorijas dėl savo uolėto kranto. Prieš pradėdami kelionę atgal į Melburną, aplankysime natūraliai susidariusio „Londono“ tilto liekanas.

20:00 grįžtame į Melburną nakvynei.

Maitinimas: Pusryčiai

Apgyvendinimas viešbutyje


5 diena. Ballarat ir Sovereign kalvos turas su aukso karštligės muziejumi (turo trukmė ~8 val.).

09:30 Išsiregistravimas iš viešbučio. Vyksime į Ballarat miestą, esantį and Sovereign kalno, kuriame puikiai atsispindi Australijos Vesterno stilius. Tai muziejus ir parkas po atviru dangumi, kuriame pamatysite kasdieninį 19a. Aukso amžiaus gyvenimą. Aplankysime vietos smukles, auksakalius, prekybininkus, kareivius ir t.t.. Liesimės į aukso kasyklą ir aukso muziejų kuriame pamatysite Aukso karštligės istoriją, auksiniu dirbinius ir artefaktus.

18:00 Vykstame į uostą, naktiniam plaukimui į Tasmaniją.

19:30 Išplaukiame iš Melburno.

Maitinimas: Pusryčiai

Apgyvendinimas: Keltas Melburnas-Tasmanija (dvivietė kajutė).


6 diena. Launcenston ir Hobart miestų turai su pakylimu į Wellingtono kalną. (turo trukmė ~8 val.)

6:00 Atplaukiame į Tasmanijos salą. Rytinis trumpas turas po Launceston miestą su anglakalbiu gidu. Tai miestas esantis šiaurinėje Tasmanijos dalyje ir garsus Cataract tarpekliu su panoraminiais vaizdais, pasivaikščiojimų takais, raižytais sodais ir keltuvu. Karalienės Viktorijos muziejus, anksčiau 19 amžiaus traukinių gamykla, laiko Tasmanijos istorijos eksponatus. Kitoje upės pusėje stovi menų muziejus su Karališkuoju parku. Tamar slėnyje, esančiame į šiaurės vakaruose, gėrėsimės Tasmanijos vynuogynais. Vėliau atvyksime į Hobartą.

13:00 Įsiregistravimas į viešbutį, pasidėję daiktus, truputėlį pailsėję ir pavalgę, turėsime turą po Hobarto miestą su tikru šio miesto žinovu. Aplankysime Anglesea kareivines, Cascade alaus gamyklos sodus, nuteistųjų moterų kalėjimo fabriką, Rosny kalvos apžvalgos aikštelę bei Karališkąjį Botanikos sodą. Vėliau vyksime į Wellingtono kalną nuo kurio atsiveria nuostabus ir vaizdingas Hobarto miesto peizažas.

17:00 Turas baigiamas viešbutyje

Maitinimas: Pusryčiai

Apgyvendinimas viešbutyje


7 diena. Tasmano Peninsulos ir Port Arthur turas (turo trukmė ~8 val.)

09:00 Po trumpo važiavimo iki Tasmano peninsulos aplankysime didžiausius jūros skardžius visoje Australijoje su sustojimais prie vaizdingos Tasman arkos, „Velnio Virtuvės“, Krioklio įlankos. Po pietų vyksime į Port Arthur istorinę vietovę. Gidas aprodys ir papasakos apie vietovę, pamatysime istorinius kalėjimo griuvėsius. Patirsime ir išgirsime istorijas apie nuteistuosius, žiaurumus, vykusius šiose vietovėse. Turas baigsis trumpu kruizu po Port Arthur uostą.

17:00 Keliausime atgal į viešbutį, esantį Hobarto mieste.

Maitinimas: Pusryčiai

Apgyvendinimas viešbutyje


8 diena. Mt Field nacionalinio parko turas (turo trukmė ~8 val.)

09:00 Mt. Field nacionalinis parkas – seniausias Tasmanijos nacionalinis parkas. Turėsime lengvą žygį vaizdingu taku, kuriame pirma aplankysime Russell krioklius su trimis vandens kritimo vietomis, o truputi toliau Horseshoe kriokliai. Taip pat, eisime „Aukštų medžių taku“ su aukščiausiais vienos eukalipto rūšies medžiais vadinamais – Swamp Gum. Šie medžiai gali būti net 80 metrų aukščio. Toliau turėsime trumpus pasivaikščiojimus įvairiais takais pro atogrąžų miškus, eukaliptus, upelius ir vietos laukinę gamtą. Eisime Pandani Grove taku, kuris eina aplink Dobson ežerą, grožėsimės laukine gamta ir aplinkiniais kalnais. Augalai šiame regione išlikę milijonus metų – pajausime senovės dvasią ir pamatysime kaip turėjo atrodyti mūsų žemė prieš milijonu metų.

17:00 Vakare pervežimas į viešbutį Hobarte.

Maitinimas: Pusryčiai

Apgyvendinimas viešbutyje


9 diena. Darvino miesto pusdienio turas

Labai ankstyvas išsiregistravimas iš viešbučio ir pervežimas į oro uostą.

06:05 Skrydis Hobartas – Darvinas (su persėdimu Melburne).

10:55 Atskridus į Darviną – mūsų laukia pervežimas į viešbutį. Truputį pailsėję ir pasistiprinę susitiksime su gidu.

13:00 Pusdienio turas po Darvino miestą, vienintelį Australijos tropinį didmiestį. Aplankysime svarbiausias Darvino vietas kaip Kinų šventykla, istorinę karinį muziejų. Šis muziejus ir meno galerija yra labiausiai lankomi muziejai Šiaurinėje Australijos dalyje. Pamatysime didžiausią Aborigenų meno kūrinį visoje Australijoje. Vėliau vyksime į George Brown botanikos sodą įkurtą prieš 130 metų. Dėl ypatingos vietovės, kai sodas tęsiasi nuo jūros iki plynaukštės – tai vienas iš kelių botanikos sodų pasaulyje, kuris turi natūraliai augančių nuo jūrinių augalų iki upių žiočių. Šiame sode ne tik pamatysime egzotinius ir nematytus augalus, bet ir vietinę gyvūniją.

17:00 Vakare pervežimas į viešbutį.

Maitinimas: Pusryčiai

Apgyvendinimas viešbutyje


10 diena. Kakadu nacionalinis parkas (turo trukmė ~12 val.)

07:30 Šiandien keliausime vienu ilgiausių Australijos greitkelių (the Stuart Highway), aplink kurį – vienas įspūdingiausių kraštovaizdžių. Nusukę nuo šio kelio ir truputį pavažiavę, mes pasieksime didžiausią nacionalinį parką Australijoje – Kakadu, kuris įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Jo plotas – 19 800 kvadratinių kilometrų. Mangrove džiunglės, potvynių nuplautos lygumos, kalvos ir miškai – šis įvairus kraštovaizdis kuria gyvenvietes ir buveines milijonams įvairiausių rūšių gyvūnų ir augalų. Būsite sužavėti įvairių gyvūnų, paukščių, vabzdžių ir augalų populiacijų ir rūšių dydžiais. Turėsime kruizą Geltonąja upe, kuri yra tūkstančių krokodilų ir 60 rūšių egzotinių paukščių gyvenvietė. Po pietų, aplankysime Warradjan aborigenų kultūros centrą, esanti tame pačiame parke. Kakadu nacionalinis parkas yra namai Bininj aborigenų genties. Turėsime puikią galimybę pamatyti jų gyvenimoą ir kultūrą.

Vėliau turėsime 1.5 val. pasivaikščiojimą po Nourlangie genčių uolas. Tai uolos, kurios suteikė pastogę vietiniams aborigenas tūkstančius metų, o skirtingų piešinių formos piešiniai atskleidžia jų gyvenimo būdo pokytį per tūkstančius metų ir gilią dvasinę kultūrą.

19:30 Vakare grįžtame į viešbutį Darvino mieste.

Maitinimas: Pusryčiai

Apgyvendinimas viešbutyje


11 diena. Litchfield nacionalinis parkas (turo trukmė ~8 val.)

09:00 Batchelor miestelis yra vartai į Litchfield nacionalinį parką. Pasimėgausime kava ir arbata (neįskaičiuota) vietinėje kavinėje. Litchfield nacionalinis parkas įkurtas 1986 metais, kuriame pamatysime įspūdingus krioklius, tropinę augmeniją ir gyvūnija bei istorines, šventas aborigenų vietas. Šiame parke tradiciniai gyventojai yra Wagait gentis, kurie dar yra išlikę. Aplankysime ir didžiuosius termitų namus – tai architektūriniai „šedevrai“, kurių aukštis vietomis siekia net 5 metrus. Šie piliakalniai, pilni arkų, tunelių sistemos ir įvairiausių kambarių- paliks Jus be žado.

Toliau vyksime pamatyti Florence krioklio iš aukštai, o vėliau ir leisimės prie jo ir maudysimės viename iš baseinų. Turėsime galimybę pasivaikščioti po vaizdingus musonų vynmedžių miškus. Pakeliui aplankysime ir kitus krioklius, tarp žymiausių – Tabletop Range ir Tolmer Falls, kuriuose išvysime retas šikšnosparnių rūšis (oranžiniai pasagnosiniai ir vaiduokliniai). Po pietų vyksime prie dar vieno krioklio – Wangi, kuris turi daugybę uolėtų baseinų, viename iš jų maudysimės.

17:00 grįšime į viešbutį.

18:00 pervežimas į oro uostą.

20:00 skrydis į Kernsą.

23:00 Atvykstame į Kernsą ir perveža į viešbutį nakvynei.

Maitinimas: Pusryčiai

Apgyvendinimas viešbutyje


12 diena. Kuranda turas su Tjapukai ir Skyrail (turo trukmė ~8 val.)

9:00 Susitinkame savo gidą viešbutyje.

Pirma, aplankome Tjapukai aborigenų kultūros parką. Ten tyrinėsime parką, kuriame matysime tradicinius maisto gaminimo ypatumus ir turėsime galimybę paragauti jo. Taip pat, žiūrėsime įvairius pasirodymus, kaip didgeridoo, The Circle of Life, Bundarra Cassowary Egg teatrą, Tjapukai ir Torres šokius. Toliau kelsimės funikulieriumi virš tropinių miškų. Aplankysime tarp atogrąžų miškų (įtraukti į UNESCO) ir kalnų įsikūrusį Kuranda kaimelį, kuris buvo Djabugay aborigenų genties namai daugiau nei 10000 metų.

17:00 vyksime atgal į Kernsą.

Maitinimas: Pusryčiai

Apgyvendinimas viešbutyje


13 diena. Kruizas po Didįjį Barjerinį Rifą (su anglakalbe grupe)

06:30 Pervežimas iš viešbučio į prieplauką.

07:30 Kruizas po Didįjį Barjerinį Rifą.

09:45 Atvykstame į pirmą nardymo vietą.

11:00 Pietūs.

12:30 Pirma nardymo sesija.

14:30 Vykstame į kitą nardymo vietą.

16:00 Antra nardymo sesija

18:00 Vakarienė. Laisvas laikas laive.

Maitinimas: pietūs ir vakarienė.

Apgyvendinimas laive


14 diena. 2 diena po Didįjį Barjerinį Rifą.

05:30 Keliamės

06:00 Pirma nardymo sesija.

07:00 Pusryčiai

07:30 Vykstame į kitą nardymo vietą.

08:00 Antra nardymo sesija.

11:00 Paskutinė nardymo sesija.

12:00 Pietūs

14:45 Vykstame atgal.

17:00 Atvykstame į Kernsą ir pervežimas į viešbutį.

Maitinimas: Pusryčiai, pietūs.

Apgyvendinimas viešbutyje


15 diena. Paukščių ir krokodilų rezervatas (turo trukmė ~8 val.)

09:00 Pirma, aplankysime Laukinės gamtos draustinį, esantį netoli Port Douglas. Tai vienas pagrindinių paukščių ir drugelių rezervatų Australijoj, įkurtas 1989 m. Tai taip pat, vienas iš dviejų parkų pasaulyje, kuriuose galima pamatyti retos rūšies kengūras (Lumholtz’s Tree Kangaroos), kurios gyvena medžiuose. Būtent šis parkas turi daugiausiai ir kitos rūšies sterblinių gyvūnų (valabės, filanderiai ir kitos rūšys). Be šių gyvūnų pamatysite ir daug kitų, kaip koalos, pitonai, krokodilai. Toliau vyksime į Hartleys krokodilų rezervatą, kuris įsikūręs 10 hektarų teritorijoje. Tai daug apdovanojimų pelnęs ekoturizmo vietovė. Daugiau nei 2100 km takelių išsiraizgiusių aplinkui veda į daugybę skirtingų ir mažai paliestų zonų, kuriuose pamatysime įvairiausių rūšių gėlavandenių krokodilų, kitų gyvūnų ir augalų. Toliau plauksime po pelkes, kuriame stebėsime krokodilus, paukščius ir kitą gyvąją gamtą, bei ypatingus ir retus Melaleuca genties augalus.

17:00 Vykstame į viešbutį.

Maitinimas: Pusryčiai

Apgyvendinimas viešbutyje


16 diena. Po pietinis turas po Uluru su saulės pasitikimu (angliakalbis gidas, dalinantis bendru autobusu su kitais turistais).

05:00 Vykstame į oro uostą.

07:00 Skrydis į Ayers Rock.

09:15 Atvykstame ir pervežimas į viešbutį.

15:00 Popietinis turas po Uluru, o vakare stebėsime garsųjį saulėlydį.

Visų pirma aplankysime pagrindinę Uluru bazę, kur gidas papasakos apie šio šventojo kalno geologiją ir istoriją. Tada vyksite į Kuniya, kur eisime iki Mutitjulu Waterhole. Tai natūrali vandens kaupimosi vieta, kuris buvo labai svarbus aborigenų gyvenime tūkstančius metų. Taip pat, pamatysime senovinius aborigenų uolų piešinius ir gidas papasakos apie jų svarbą. Vėliau vyksime į Uluru – Kata Tjuta kultūros centrą. Apžiūrėsime tradicinius aborigenų namukus su jų tradiciniais piešiniais, keramikos ir medžio dirbiniais. Be to, pažinsime unikalios ir dvasingo Uluru genties Anangu gyvenimą. Vakare vyksime į Uluru saulėlydžio apžvalgos aikštelę, o pakeliui matysime vienakuprius kupranugarius, vaikštančius šioje teritorijoje. Atvykus į apžvalgos aikštelę gausite vietinio vyno ir užkandžių, kol stebėsime įspūdingus vaizdus. Uluru – tai didžiausias ir garsiausias monolitinis akmuo pasaulyje, kurio aukštis siekia 348 m., o dar didesnė dalis jos yra po žeme. Būtent saulėlydžio metu pamatysite daugybę atspalvių ant šios uolos, kuri ir yra garsi būtent dėl savo besikeičiančių spalvų.

18:30 Turas baigiasi viešbutyje.

Maitinimas: Pusryčiai

Apgyvendinimas viešbutyje


17 Diena. Uluru saulėtekis ir Kata Tjuta turas (anglakalbis gidas, dalinantis bendru autobusu su kitais turistais).

05:45 Pasitiksime saulę stebėdami nuo platformos iš kurios atsiveria vaizdai į Uluru uolą ir kitus Kata Tjuta kalnus, kol mėgausimės rytine kava ir arbata. Tuo metu kai gerėsimės pirmais saulės spinduliais paliečiančiais šiuos kalnus, gidas papasakos apie Uluru – Kata Tjuta nacionalinį parką, kuriame aborigenai gyvena jau daugiau nei 22000 metų, todėl tai tikrai ilga istorija papasakoti. Vėliau vyksime į Kata Tjuta (arba kitaip „Olga“) kalnų grupę, kur stosime prie geriausios apžvalgos aikštelės iš kurios atsiveria nuostabiausi vaizdai. Toliau turėsime valandos žygį po Walpa tarpeklį, kuriame gidas aprodys unikalią šios vietovės florą ir fauną, bei šių kalnų geologiją.

11:00 Pervežimas į oro uostą.

12:35 skrydis į Sidnėjų.

17:10 Atvykstate į Sidnėjų. Pervežimas į viešbutį

Maitinimas: Pusryčiai

Apgyvendinimas viešbutyje


18 diena. Mėlynieji kalnai įskaitant laukinės gamtos parką. (turo trukmė ~8 val.)

09:00 Ryte prasidės visos dienos turas į Mėlynuosius kalnus. Atvykimas į vaizdingąjį mėlynųjų kalnų pasaulį, kurio grožį geriausiai pademonstruoja kalnų keltuvas, geležinkelis. Šie pasivažinėjimai puikiai pristato slėnių statumą, kanjonų didingumą bei trijų seserų akmens susiformavimo ypatumus. Vėliau stabtelėsite pasigrožėti “Narrowneck” ir “Cahill” vaizdais, kurie Jus priblokš savo begaliniu grožiu. Atvykimas į “Leura” kaimelį pasistiprinti gardžiu maistu (asmeninės išlaidos). Po pietų turėsite šiek tiek laisvo laiko pasivaikščioti po šio nuostabaus kaimelio gatves. Būsite pamaloninti žiūrėdami į nuostabiai sutvarkytus sodus bei neįprastai įdomias krautuvėles. Vėliau vyksite į laukinių gyvūnų parką ir galėsite nusifotografuoti su džiaugsmą keliančia koala, vombatais, kengūromis, dingais ir mažais pingvinais.

17:00 Turas baigsis viešbutyje Sidnėjuje.

Maitinimas: Pusryčiai

Apgyvendinimas viešbutyje


19 Diena. Pietinės pakrantės turas (turo trukmė ~8 val.)

09:00 Pradėsime turą šiuo keliu, kuri tęsiasi 600 km. Apžiūrėsit vietinius miestelius, kaimelius, mėgausitės aplinkine gamta ir rezervatais arba tiesiog atsipūsti paplūdimiuose. Vykstant šiuo keliu yra virš 30 skirtingų nacionalinių parkų. Atvyksime į Shellharbour paplūdimį, kuriame trumpam stabtelsime, pasimaudysi ir pasimėgausim ramiu miesteliu. Toliau vyksime į Kiama miestelį, kuriame pasivaikščiosim pėsčiųjų takais, kuriuose atsiveria įspūdingi paplūdimių ir miškų vaizdai. Iš Kiama vyksite į Minnamurra tropinius miškus, kurie yra Budderoo nacionaliniame parke. Tai kerinčių krioklių namai, kuriuos pamatysime vaikščiodami po šį parką. Pakeliui dar stabtelsime Jamberoo, puikų ir ramų kaimelį.

17:00 Grįžtame į Sidnėjų.

Maitinimas: Pusryčiai

Apgyvendinimas viešbutyje


20 diena. Sidnėjaus miesto turas. (turo trukmė ~6 val.)

11:30 Išsiregistruojame viešbutyje ir palikę lagaminus keliaujam po Sidnėjų. Visų pirma vyksime į Sidnėjaus dangoraižį (Sydney Tower) ir turėsime atsisveikinimo pietus (aukščiausias restoranas pietų pusrutulyje), gerėdamiesi miesto panorama. Turėsim švediško stalo pietus (gėrimai neįskaičiuoti), kuriuose bus galima išbandyti tiek vietinę, tiek tarptautinę virtuvę.

13:30 Pavalgę, vyksime į istorinė ir įžymiausios Rocks rajoną, kuriame yra garsieji operos rūmai, vėliau po Harbour tiltu, atvykę prie Macquarie’s Chair fotografuosime Sidnėjų iš vienos gražiausių vietų. Toliau vyksime pro įvairias istorines ir įžymias Sidnėjaus dalis. Aplankysime garsiausią Sidnėjaus paplūdimį – Bondi Beach. Pravažiuosim ir pro prašmatnias priemiesčio dalis – Double Bay, Potts Point ir Vaucluse. Turą baigsime tikriausiai populiariausioje miesto dalyje – Kings Cross.

17:30 Grįšime į viešbutį.

18:30 Pervežimas į oro uostą.

Maitinimas: Pusryčiai


21 diena. Leidžiamės Lietuvoje.


Į kainą įskaičiuota:

√ Transportas po Australiją.

√ 4 vietiniai skrydžiai: (Hobartas – Darvinas; Darvinas – Kernsas; Kernsas – Ayers Rock; Ayers Rock – Sidnėjus);

√ 1 Naktinis keltas (Melburnas – Tasmanija)

√ 17 Nakvynių Australijoje 3* viešbučiuose ir moteliuose;

√ 1 nakvynė laive kruizo po Didįjį Barjerinį Rifą;

√ Užkandžiai Uluru saulėtekio ir saulėlydžio metu;

√ Pietūs ir vakarienė kruizo po rifą pirmą dieną;

√ Pusryčiai ir pietūs kruizo po rifą antrą dieną;

√ Pietūs Sidnėjaus dangoraižyje;

√ Profesionalūs Rusų kalbos gidas;

√ Profesionalus anglų kalbos gidas (Ayers Rock ir Launceston);

√ Kelionių vadovas iš Lietuvos;

√ Įėjimo mokesčiai į programoje paminėtus lankomus objektus;

√ Viešbučių mokesčiai;

√ Vizos/leidimo vykti tvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

× Tarptautiniai aviabilietai (Vilnius – Melburnas ir Sidnėjus – Vilnius)

× Mokesčiai atsiskaitant kredito kortele;

× Nepaminėtas maitinimas;

× Alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai;

× Skambinimo paslaugos;

× Arbatpinigiai vairuotojams ir gidams;

× Programoje nepaminėtos paslaugos;

× Programoje nurodytos papildomos pramogos/turai.

× Asmeninės išlaidos;

× Kelionių rizikos draudimas


Svarbu! Galutinė kaina gali keistis dėl aviabilietų kainų pokyčio, kuro mokesčių ir/ar valiutos kurso pokyčių.

SVARBI INFORMACIJA

Skrydžiai  dažniausiai vykdomi  su Singapore arba Etihad oro linijomis.

Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NETRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

Kelionių Organizatorius  NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus.

Atsisiųsti kelionės sutartį

Turite klausimų dėl kelionės? Atsakysime!
Atsiliepimai