fbpx

Visas Vietnamas su poilsiu

Turite klausimų dėl kelionės? Atsakysime!
VALSTYBĖ Vietnamas
PLOTAS 332 698 km2
SOSTINĖ Ho Ši Minas
VALIUTA Dongas
GYVENTOJAI 91 700 000
KALBA Vietnamiečių
RELIGIJA Budizmas
BVP VIENAM GYVENTOJUI  $6 414
ATSTUMAS NUO LT 7515 km

Trumpa informacija apie kelionę

2019 02 11 – 02 25 (liko 2-4 vietos);
2019 03 03 – 03 18 renkama grupė kitai programai – Vietnamas (liko 6-8 vietos).

Kelionės kaina – 1198 € + aviabilietas (12 asmenų grupei)
Domina ši kelionė, būtinai susisiekite:
El. paštu: agne@santitravels.com
Mob. tel.: +370 620 47347
Galimi individualūs (pagal atskirą užklausimą) užsakymai su jau patikrintais patikimais vietiniais rusakalbiais arba anglakalbiais gidais. Programa derinama pagal laiką ir galimybes.

Kodėl verta keliauti į Vietnamą? 
Jei reikėtų išrinkti populiariausią šalį – nugalėtojo karūna atitektu Vietnamui. Ir ne veltui.
Čia vaizdai, emocijos, potyriai, kvapai, skoniai – liejasi per kraštus.
Tik būdami Vietname iš arti pamatysite siurrealistines Halongo įlankos kalkakmenio uolas. Patirsite erzinančius 15 min. bandymus pereiti motorolerių jūroje paskendusias gatves. Juoksitės, kai pro šalį pralėks mopedas su vežama žviegiančia iš siaubo (o gal iš laimės) kiaule. Vėsą ir gaivą pajusite svečiuodamiesi Sapoje. Vietinių Hmong genčių kasdienybė dar ir nustebins.
Čia valgyti galėsite visur ir visada. Neskaitant, kad maistas labai pigus, jis dar ir nesuvokiamai plataus spektro.
O kur dar įspūdingi Budistų vienuolynai, Mekongo Deltos turgūs, auksiniai paplūdimiai ir saulė.

14 nepamirštamų dienų Vietname

1 diena: atvykimas į Hanojų, turas po Hanojų (gidas)
Atvykstate į Hanojų. Pereinate muitinės patikras. Vizai gauti reikės pateikti: 2 nuotraukas 4×6 cm. ( jos turi būti prisegtos prie anketos savaržele – klijuoti nereikia ), iškvietimą į Vietnamą, anketa, gali reikėti parodyti aviabilietų kopijas, turo vaucerį. Sumokėsite 25 USD (grynais) už Vietnamo vizą. Po bagažo pasiėmimo susitiksite su rusakalbiu gidu, kuris lauks išeinant iš oro uosto su užrašu „Santi Travels“.
Jus perveš į viešbutį Delano Hotel 3*/ Deluxe kambariai.
Šiandieną Jūs turėsite progą plačiau susipažinti su Vietnamo sostine kuri yra garsi amžių senumo architektūra ir turtinga kultūra, kuriai didelę įtaką padarė Kinijos bei Prancūzijos šalys. Į chaotiškai subalansuotą širdies ritmą, Jus, nenoromis įtrauks motorolerių užtvindytos gatvės, smilkalų rūkas senovinėse budistų šventyklose ir apgaubtos senovės legendomis pagodos. Hanojuje Jūs aplankysite visą eilę įžymių vietų: Literatūros šventyklą – įkurtą imperatoriaus Ly Thanh Tong skirtą Konfucijui. Čia buvo pirmasis Vietnamo universitetas kuriame išsaugoti Vietnamo architektūros, geriausių mokslininkų ir literatūros pasiekimai. Kiek vėliau važiuosite aplink Hoan Kiem ežerą (sugrąžinto kardo ežeras) ir išgirsite įdomią legendą apie vėžlį saugojantį kardą ežero dugne. Aplankysite Nefritinę šventyklą kuri stovi Nefrito ežere su žymiuoju mediniu tiltu Тхе Хук arba kylančios saulės tiltu. Kiek vėliau pėsčiomis pasivaikščiosite senaisiais Hanojaus kvartalais (36 senovinės gatvelės ir gildijos), įskaitant „sidabrinę“ gatvę Hang Bac, senovinio namo lankymas gatvėje Ma May Nr. 87. Aplankysite „Донг Суан“ turgų — tai pats seniausias turgus Hanojuje, Šventojo Džozefo bažnyčią.
Mūsų dovana Jums – Vietnamietiškas lėlių teatras ant vandens.
2 diena: Hanojus – Sapa /Lао Chai – Таvаn kaimelis (gidas)
Pusryčiai viešbutyje. Po jų 08:00 h. susitiksite su gidu ir išvažiuosite į Sapą – paslaptingų kultūrų pasaulį (~4 – 4.5 h. kelio)
Sapa – tai miestas rūke. Miestelis įsikūręs 1600 metrų aukštyje virš jūros lygio, Hoang Lien Son kalnyne. Oras čia labai drėgnas, o matomumas vos 20 – 30 metrų, nes toliau viską gaubia tirštas rūkas.
Tai daugelio mažų genčių gimtoji vieta, todėl moterų nacionaliniai apdarai atrodo be galo įspūdingai.
Po pietų turėsite galimybę susipažinti su Lao Chai – Tavan kaimeliu. Kelias iki jo driekiasi įspūdingų Muong Хоа smaragdinių ryžių terasų pakraščiu, kas einant leidžia stebėti vietinių Dzai (Dzay) gyvenimo tėkmę.
Nakvyne Sapoje. Viešbutis: Sunny Mountain/ Deluxe Garden View 3*. Pusryčiai įskaičiuoti.
3 diena: Sаpа Sidabrinis Thak Bak krioklys, Meilės krioklys Cat Cat & Ta Phin kaimeliai, Hamrong kalnas (gidas)
Po pusryčių 08:00h., su gidu, vyksite į Hoang Lien nacionalinį parką pamatyti Meilės krioklio. Taip pat Sidabrinio krioklio Thak Bak. Nuo Thak Bak krioklio praėjėjus kelis kilomentrus atsidursite prie Tram Ton (2000 m.) perėjos, kurios pavadinimas, dar nuo senovės laikų, reiškia „vartai į dangų“. Tai pati aukščiausia perėja Vietname todėl laikoma viena iš pagrindinių vietų Sapoje iš kur galite pamatyti visus svaiginančius kalnų kelius, taip pat visus žalius Sapos atspalvius.
Pailsėjus ir užkandus kopsime į Hamrong kalną . Čia auga apie šeši tūkstančiai gėlių rūšių. Taip pat puikus orchidėjų sodas ir vienos iš kalnų turtų – retos gydomosios žolelės. Vietiniai nuo senų senovės renka jas gydomųjų tepalų ir vaistinių trauktinių gamybai .
Keliaujame susipažinti į „Cat Cat“ kaimelį – juodųjų Hmong žmonių gentį, kur turėsite galimybę stebėti vietinių gyvenimą ir ypatumus. Jie atrodo įspūdingai – rengiasi kaip ir jų protėviai rengėsi prieš du šimtus metų. Jei jiems skauda galvą – jie eina pas vietinį šamaną kuris prie kaktos jiems deda įkaitintas iki raudonumo monetas. Randas visam gyvenimui – jiems smulkmena.:) Kas dar Hmongams yra grožio kultas sužinosite vietoje.
Viešbutis: Sunny Moutain 3*/ Deluxe Garden view. Pusryčiai įskaičiuoti.
4 diena: Sаpа – Hаnojus (gidas). Pasikėlimas į Fansipano kalną (pagal pageidavimą)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandieną reikia atsisveikinti su Sapa, kur kraštovaizdžiai svaigino, o apsilankymas spalvingų ir draugiškų tautinių mažumų namuose pabudino ir manau privertė perdėlioti prioritetus.
Jei turėsite noro ir jei nebus rūko – galėsite pakilti į Fansipan’o kalną. Būdamas 3,143 m. aukščio jis dar vadinamas Indokinijos stogu. Tai viena iš nedaugelio ekologinių turistinių vietų Vietname. Anksčiau pasikelti į kalną užtrukdavo porą dienų, reikėdavo vietinio gido palydos. Dabar keltuvas leidžia turistams pasiekti kalno viršūnę per 15 minučių.
(Pakilimas kaina ~30 USD/ asmeniui)
Išvykstate atgal į Hanojų.
Viešbutis: Delano Hotel 3*/ Deluxe. Pusryčiai įskaičiuoti.
5 diena: Hanojus – Halongo įlanka (gidas) (~180 km.)
Šį rytą (~6.00 h.) savarankiškai, atsikėlus kiek anksčiau ir nuvykus prie Hoan Kiem ežero – galima pamatyti įspūdingą reginį: (sklaidantis peršviečiamam rūkui virš legendomis apipinto ežero ir grojant lengvam džiazui) – T’ai Chi mankštą praktikuojančios grupelės senjorų, o ant suolelių (lyg jie ten sedėtų šimtą metų) šachmatais žaidžiantys senoliai. Tai vaizdas, kuris lyg paveikslėlis įsirėžia į atmintintį ir lieka kaip suvenyras apie Hanojų.
Po pusryčių 8:00 h. išvykstate iš Hanojaus. ~3 – 3,5 h. automobiliu vyksite į Halongo prieplauką. Iš ten prasidės 2 dienų kelionė į vieną iš pasaulio gamtos stebuklų ir UNESCO paveldo saugomų vietų su daugiau nei 3000 įspūdingų kalkakmenio salų kylančių iš skaidrios, smaragdinės jūros. Halong Bay – Vietnamo vizitinė kortelė.
Įsiregistravimas laive. Sutikimo gėrimas ir gėlės 🙂 Laisvas laikas – galėsite atsipalaiduoti mėgaudamiesi besikeičiančiais vaizdais ilsėdamiesi ant gultų denyje. Pietūs laive.
Po jų aplankysite Hang Dou Guo ir Tien Kung grotas, prancūzams žinoma kaip Grotte des Merveilles (stebuklų urvas) tai didelis urvas, kuris susideda iš trijų salių. Dar ne taip seniai atrasta Tian Kung (Dangus rūmai) grota yra laikoma vienu iš gražiausių Halong Bay, ji yra pietvakarinėje įlankos dalyje. Grotos viduje galite išgirsti vėjo dainavimą uoloms – garsą panašų į būgno mušimą. Sustosite Titovo – garsaus Rusijos kosmonauto vardu pavadintame paplūdimyje maudynėms. Pasikelsite į kalno viršūnę pasigrožėti Halongo įlankos panorama.
Nakvynė laive: V’Spirite Cruise 3*/ Deluxe Cabin. Pusryčiai įskaičiuoti.
6 diena: Halongo įlanka– Ninh Binh (gidas)
Laive diena prasideda anksti – atsikėlę, anksčiau nei įprastai, galite pasigrožėti kaip kyla saulė ir kartu su visais praktikuoti Tai Chi mankštą terasoje .
Pusryčiai. Laivas plaukia atgal į uostą, bet ekskursija tęsiasi.
Halong verčiasi „kur drakonas nusileido į jūrą.“ Legenda byloja, kad Halong Bay salas sukūrė raudonas drakonas kuris gyveno aukštai kalnuose. Kai jis nusileido ant kranto, jo uodega trenkėsi į uolas ir suskaldė jas į slėnius ir daubas, kurios jam panirus į jūrą prisipildė vandens ir liko tik keli matomi žemės lopinėliai.
Išsiregistravimas iš kajučių vyksta apie 09:45 h. (tam, kad jas spėtų sutvarkyti sekantiems klientams). Grįžtate į Halongo uostą ir išlipsite iš laivo apie 12:00 h. Čia Jūsų lauks automobilis ir keturių valandų kelionė į Ninh Binh provinciją (buvusi Vietnamo sostinė) naktis Ninh Binh.
Viešbutis: Vissai Ninh Binh 3*/ Deluxe. Pusryčiai  įskaičiuoti.
 7 diena: Ninh Binh ( Там Кок – Бич Донг ) – Hanojus – Hujė (gidas)
08:00 po pusryčių, vyksite į senovės miestą Hoa Lu: tai pirmoji  valstybės  sostinė (oficialus Vietnamo  pavadinimas nuo  968 iki 1054 metų) vėliau sostinė buvo  perkelta į Hanojų.
Там Cоc – Бич Донг, dar kitaip vadinama „Halong Bay sausumoje“ yra  įsikūrę Ninh Binh provincijoje, (Ninh Binh randasi šiaurinėje Vietnamo dalyje, tarp Red River ir  Ma upių, apie 90 km. į pietus nuo Hanojaus. Plotas – 1389 km²)  saugoma  UNESCO .
Там Cоc iš vietnamiečių kalbos  verčiasi –  „Trys olos“.   Ekskursija trunka apie 3 valandas ir apima: plaukimą valtimis ramia Ngo Dong upe  greta įspūdingo grožio uolų,  aplankant  natūraliai suformuotas skirtingo dydžio olas :  Ilgiausia  (127 m) ir žemiausia –  ne daugiau kaip pusantro metro – Ka ola.  Antroji  –  Zhua  ola –  70 m, ilgio,  o trečioji mažiausia  Kyoy – jos ilgis yra 40m .
Apie 3 km. nuo Там Cоc Jūs pamatysite  senovinę  pagodą  Bich Dong. Tai trijų pakopų šventykla, į kurios viršūnę veda stačių akmenų užkopimas, tačiau tikrai verta užlipti ir pamatyti  vaizdus iš viršaus. Prieš Jus atsivers  fantastiškas vaizdas į ryžių  laukus  , uolų  viršūnes kyšančias tarp jų , o  vanduo sukurs smaragdinio veidrodžio efektą.
Grįžimas atgal į Hanojų.  Pervežimas į orouostą (be gido )skrydžiui į Hujė. VN VN1545 19:00 -20:05.
Atskrendate į Hujė miestą. (Vietnamo centrinė dalis ) Po bagažo pasiėmimo susitiksite su rusakalbiu gidu, kuris lauks išeinant iš orouosto su užrašu „Santi Travels“.
Jus perveš  į viešbutį : ЕMM HUE 3*/Superior. Pusryčiai įskaičiuoti.
8 diena: Hujė – Hojanas (gidas)
08:00 Po pusryčių išvyksite į Hujė miestą. Senovinės imperijos miestą, paskutinės feodalinės dinastijos sostinę. Miestą kurį dar 1993 m. UNESCO paskelbė Pasaulio paveldo objektu.
Įsikūręs Huong (Aromatinės) upės šiauriniame krante, Hujė yra turtingas savo istorija, išsaugotų daugybę pagodų, šventyklų, rūmų ir ypač didingų citadelių.
Kaip rašė vienas keliautojas: „tai miestas su daugybe skirtingų emocijų, bet vienas dalykas niekada nesikeičia – tyla“. Turėtumėte pajusti žymų skirtumą tarp Vietnamo šiaurės ir centrinės dalies.
Turo metu pirmiausia aplankysite – Hue citadelę. Ši vieta praeityje tarnavo kaip karališkoji rezidencija.
Svarbi Hujė citadelės dalis – Ngo Mon vartai. Tai didžiulė U formos konstrukcija kuri yra pagrindinis įėjimas į senąjį miestą.
Kita stotelė – Imperatoriškasis antikvariato muziejus, esantis už rūmų sienų. Tai privaloma apsilankymo vieta, kurios lankytojas, keliaujantis „Hue“, neturėtų praleisti. Tai antikvarinių daiktų galerija, kurioje yra šimtai retų antikvarinių daiktų iš Ngujeno dinastijos: tokie kaip užsakytas porcelianas, naudojamas kasdieniniams karališkiems patiekalams ir vakarėliams, sidabro dirbiniai, bronzos artefaktai, Phap Lam emalija, mediniai baldai. Tai daugiau nei muziejus, jis padeda lankytojams įsivaizduoti, koks karališkas gyvenimas buvo Ngujueno dinastijos laikais.
Kiek vėliau – seniausia pagoda „Thien Mu“. Įsikūrusi ant Cha Khe kalvos, kairiajame Aromatinės upės krante, toje vietoje kur stovi Uždraustasis Purpurinis Miestas. Pagodos statyba buvo pradėta 1601 m. imperatoriaus Nguyen Hoan valdymo laikotarpiu.
Vardas Thien Mu reiškia „dangaus fėja“. Pasak legendos, labai seniai mieste apsigyveno fėja vardu MU. Hue gyventojams ji pranešė, kad jų miestas pradės klestėti nuo tada, kai imperatorius pastatys pagodą.
Sužinojęs apie tai, Nguyen Hoang įsakė iš karto pradėti statyti šventyklą. Vėlesnių valdovų įsakymu Thien Mu pagoda buvo rekonstruota, keletą kartų keista, tačiau liko stovėti savo vietoje.
Iki šiol, Tien Mu teritorija užima gana įspūdingą plotą, kuris papildytas keliais statiniais, gražiu parku su suoliukais ir sodu su bonsai medžiais. Netoliese nuo šventyklos veikia nedidelis turgus, o krantinėje buvo atstatyta prieplauka turistiniams laiveliams priplaukti. Centrinėje šventyklos vietoje pamatysite Phuoc Dien bokštą – tai, vienas iš pagrindinių Hue simbolių – 21 metro aukščio statinys susidedantis iš septynių aštuoniakampių pakopų, iš kurių kiekvienas simbolizuoja Budos reinkarnaciją.
Už bokšto matysite automobilį, kuriuo į Saigoną 1963 m. nuvyko Thien Mu pagodos būdistų vienuolis ir atliko susideginimo aktą protesto prieš pro-amerikietišką politiką pietų Vietnamo vardan.
Kelionę atgal paįvairins plaukimas Aromatine upe tradicine vietnamietiška valtimi „Thuan rong“ (drakono valtis). Ekskursiją pratęsite lankydami imperatorių Chai Dinh ir Ming Mang kapavietes. Tai ne ką mažiau įspūdinga vieta, kuria turite aplankyti.
Po visko važiuosite į Hojaną.
Nakvynė viešbutyje: SILK Village Hoi An Hotel 4*/ROH. Pusryčiai įskaičiuoti.
9 diena: Hojanas – Mišonas– Hošiminas (gidas)
Po ankstyvų pusryčių susitiksite su gidu ir išvyksime į Centrinio Vietnamo kultūrinę pažybą – Champos griuvėsius My Son’e. Tai dižiulis senovinių šventyklų kompleksas. Žinoma palyginti su Angoko šventykla Cambodžoje ar senovės Ayutthaya miestu Tailande – My Son Vietname gal ir nenustebins, bet šie paminklai yra pakankamai unikalūs, kad perteiktų buvusios Champos Karalystės didybę.
Juk ne veltui, dėl savo istorinės ir kultūrinės reikšmės Champa miestas 1999 m. buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.
Vėlyvą rytą sugrįšite į Hojaną pasistiprinti. Tada sotūs ir laimingi pėstute išeisite apžiūrėti senojo Hojano miesto. Tai išskirtinai gerai išlikęs 15 – 19 a. Pietryčių Azijos prekybos uosto (vienas didžiausių to amžiaus Pietų Kinijos jūros uostamiesčių – vėliau laivybos verslas persikėlė į Da Nang) pavyzdys.
Jo senamiesčio architektūra puikiai atspindi Vietnamo ir kitų šalių kultūros unikalią įtaką paveldui. Čia apstu prancūzų stiliaus kolonijinių pastatų, autentiškų japoniškų namų, budistų šventyklų, meno galerijų, antikvarinių parduotuvėlių, daugybės apvijų takų ir kinų stiliaus parduotuvių.
Dėl siaurų vandens kanalų, kurie kerta dalį miesto, Hoi An dar vadinamas „Vietnamo Venecija“. O šviečiantys gintariniai geltona spalva nudažyti nameliai skleidžia nuostabiai šiltą atmosferą ir yra miesto vizitinė kortelė.
Atrodo, kad 21-ojo amžiaus eismo ir taršos prakeikimas beveik visiškai nepalietė šios vietos. Čia pagrindinė transporto priemonė – dviračiai. Jums jų žinoma neprireiks, nes Hojano senamiestis yra pakankamai mažas, kad apeiti jį pėsčiomis, tačiau eismas yra beveik toks pat sunkus kaip ir didesniuose miestuose.
– Ypatingi Hoi An brangakmeniai kuriuos pamatysite :
– Fudziano Kinijos visuomenės posėdžių salę.
– Japonų tiltą (XVIII a.) – gražus istorinis Japoniškos architektūros pavyzdys. Teigiama, kad jis buvo sukurtas japonų, kurie tada gyveno Hoi An, kaip būdas pasiekti japonų kvartalą per upę.
– Than Ky namą – pastatytas etninės vietnamiečių šeimos ir buvo saugotas net septynių kartų.
– Japonijos ir Kinijos įtaka namo architektūrą padarė išskirtine, o interjerą – vertą susižavėjimo.
– Čia pilna gražių smulkių detalių, medinių stulpų papuoštų kiniškais eilėraščiais su daugybę simbolinių paukščių, baldai, medinis balkonas dekoruotas vynuogių lapais ir t. t.
– Šilko dirbtuvėlės – tiems kas nori suprasti Vietnamietšką kultūrą ir tradicijas. Pamatysite tikrą, šilko apdorojimo procesą ir kaip gimsta produkcija.
Vyksite į Danangą skrydžiui į Hošiminą.
Atvykus pasiimsite bagažą ir išeinant iš oro uosto. Jus pasitiks rusakalbis gidas su užrašu „Santi Travels“.
Jus perveš į viešbutį : Ha Hien Signature 3*/ Deluxe. Pusryčiai įskaičiuoti.
10 diena: Hošiminas – Меkongo Delta – Мuine (gidas)
Susitikimas su gidu viešbutyje 07:00 h . Išvyksite į Mitxo. Pakeliui užvažiuosite į gyvačių fermą Dong Tam. (Gyvačių fermos lankymą galima pakeisti ekskursija į Vinh Chang – pačios seniausios pagodos Mekongo Deltoje lankymą)
Atvykus, į uostą, persėsite į valtis ir prasidės kelionė po nepakartojamų vaizdų karalystę….
Plauksite siauru upeliu į Phung (Finikso) salą, pakeliui sustosite papietauti (kas norės, savo sąskaita). Vėliau kruizas bus tęsiamas ramiais Ben Che upeliais. Plaukiant matysite Mekongo upės pakrantėje įsikūrusių vietinių žmonių gyvenimą: galbūt pasitaikys galimybė išvysti vietinius rankomis gaudant žuvį. Pabandykite natūralaus medaus ir medaus vyno, mėgausitės atogrąžų vaisiais bei tradicine muzika. Bus pademonstruotas vienos šeimos pajamų šaltinis – kokosų perdirbimas – čia galime įsigyti ir išragauti rankų darbo kokosų saldainių, kokoso miltų, kokoso aliejaus. (Šeimos galva mikliomis rankomis nuskelia sunokusio kokoso viršūnę ir visus ragina paragauti šviežių kokoso sulčių.)
Laiveliui prisišvartavus, galėsite pasivaikščioti po vietinių gyventojų kaimelį, mėgautis niekur neskubančiu gyvenimu, nulinkusiomis palmėmis, ryžių ir prieskonių plantacijomis.
Vėliau grįšite į motorizuotą valtį ir būsite parplukdyti į uostą.
Po eksakursijos Jus perveš į Phan Thiet ( Binh Thuan provinciją įsikūrusią į rytus nuo Hošimino miesto ) paplūdimį prie Pietų Kinijos jūros. Kitaip vadinamą Muine (be gido). (Važiavimas mašina ~ 4 – 4,5 h.). Įsiregistravimas viešbutyje poilsiui.
Viešbutis: Terracotta Resort 4*/ Deluxe; arba Bamboo village 4*/Deluxe garden view, Alezboo resort 4*/ Superior. Pusryčiai įskaičiuoti.
11-13 diena poilsis
Laisvas laikas poilsiui.
14 diena: Мuine – Hošiminas – skrydis namo
Išsiregistravimas iš viešbučio 03:00 h. ryto. Jus pasitiks vairuotojas ir perveš į Hošimino orouostą (be gido), išvykimui namo.
Kelionės pabaiga 🙂

Į 14 dienų kelionės kainą įskaičiuota:

 • Viešbučiai pagal programą;
 • Skrydis: Hanojus – Hue ir Dananganas – Hošiminas;
 • Viešbučiai pagal programą;
 • Maitinimas pagal programą;
 • Įėjimo bilietai ir vaučeris į laivą Halonge;
 • Transferiai: automobiliai su kondicionieriais;
 • Laivas/ valtys;
 • Ekskursijos su rusakalbiais gidais;
 • Vanduo (2 but./dienai asmeniui) ir šlapios servetėlės ekskursijų pervažiavimų metu.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinio skrydžio aviabilietas;
 • Gėrimai ir maistas nenurodyt. programoje;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • Draudimas (KRD);
 • Vietnamo viza  25 USD;
 • Keltuvo bilietas į Fancipano kalną (jei kilsite).

Domina ši kelionė, būtinai susisiekite:
El. paštu: info@santitravels.com
Mob. tel.: +370 620 47347
Yra galimybė parinkti kitas, jums tinkančias kelionės datas.

Svarbi informacija apie kelionę

 • Jei nesusirenka minimalus keliautojų skaičius (10 asm.), kelionės kaina perskaičiuojama. Jei nesutinkate – grąžinami sumokėti pinigai arba kelionė keičiama į kitą.
 • Galimos papildomos dienos poilsiui Mui Ne kurorte (Vietnamas)! Dėl papildomos kainos teirautis biure.
 • Skrydžiai  dažniausiai vykdomi  TURKISH AIRLINES  oro linijomis.
 • Į ne ES šalis būtina vežtis pasą (asmens tapatybės kortelė NETINKA), galiojantį NE TRUMPIAU kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
 • Kelionių Organizatorius  NEATSAKO už pasienio ir migracijos tarnybų pareigūnų veiksmus.
 • Rekomenduojama Vietname turėti medicininių išlaidų draudimą. Užsisakyti papildomai galima mūsų ofise.
 • Vietname nėra privalomų skiepų, tačiau rekomenduojame pasiskiepyti nuo Difterijos, Stabligės, Poliomelito ir Vidurių Šiltinės.

 

 

Atsisiųsti kelionės sutartį

Turite klausimų dėl kelionės? Atsakysime!
Atsiliepimai

  Paulina ir Mantas

  Trumpai papasakosiu apie kelionės į Vietnamą įspūdžius. Labai mėgstu keliauti, o dar labiau planuoti keliones. Esame aplankę ne vieną kraštą su draugais ir tik su antra puse, ir kiekvieną detalę mėgstu išanalizuoti pati. Santi travels paslaugomis pasinaudojau pirmą kartą. Tiesa sakant taip buvo pirmas kartas pasinaudojus kelionių agentūros paslaugomis. Prisižadėjom draugams važiuoti kartu ir prisijungėm prie jų planuojamos kelionės.
  Su vyru buvom gan skeptiški iš pradžių, bet rezultate visai nepasigailėjom.
  Kiekviena diena buvo suplanuota nuo ankstaus ryto iki vakaro, taip kaip man patinka. Puikūs viešbučiai, puikus aptarnavimas,gražūs prisiminimai ir nerealūs užfiksuoti kadrai. O kokie pojūčiai. Apart to, kad motina gamta galėjo viena diena kai plaukėm Mekongo delta nepagailėti saulės mums, galima sakyti nebuvo nei vienos klaidos. Pamačiau viską kas buvo žadėta, nebuvo jokių problemų nuo pat pradžių tvarkantis vizas iki pat paskutinės dienos pervežimo į orouostą.

  Beje privalau išskirti vieną gidą. Deja jį turėjom tik vieną dieną, prieš pat persikeliant lėktuvu į kitą Vietnamo vietą. Pirmomis dienomis turėjom mielą juokingą panelę, kuriai gal šiek tiek trūksta patirties, ir jei atsitiko šeimoj nelaimė, dėl to jos darbą perėmė kolega.
  Tonny europietišku vardu pasivadinęs gidas, (jų tikri vardai sunkūs), per vieną dieną TiEK DAUG PAPASAKOJO, tiek įdomių dalykų, net kai kur nesusijusių su lankoma vieta. Išnaudojo KIEKVIENĄ laisvą minutę mums. Net restorane sustojus pavalgyt labai taktiškai ir neįkyriai padėjo užsisakyt patiekalus, nes kai kur sunkiai šneka angliškai vietnamiečiai, ir labai taktiškai pasišalino ir leido mums ramiai pavalgyt. Ne veltui sakė, kad jis kompanijos geriausias. Žmogaus tikrai įdomu klausyt, net turbūt pasakojant Tau nelabai interesuotą istoriją būsi suintriguotas.

  Perskridus i Saigoną (Ho chi Minh ) gidas buvo nerealus vyriokas, prisiminsiu turbūt visą gyvenimą jo juoką, bajerius ir anglišką akcentą: RELAX skambėjo kaip RELAAA, X kažkur dingavo ir ant galo pridėdavo be galo įsimintiną skardu kvatojimąsi. Miegodamas pabusi, liudėdamas pradžiugsi 🙂

  Reziume, jei norit pakeliaut visai nesukdami galvos, tik sumokėdami pinigus ir laukdami atostogų, tai ši kelionių agentūra puikus pasirinkimas. Beje ir iki kelionės atstovės Agnės komunikabilumas sužavėjo. Puikiai atlieka savo darbą 🙂
  Ir Vietnamą tiesiog būtina nuvažiuoti, jei tik galimybės leidžia, PIRMYN !