fbpx

Kelionė į Tenerifę – didžiausią Kanarų salą!

Kelione i Tenerife Santi Travels

Atlanto vandenyne išsibarsčiusiose septyniose Kanarų salose vyrauja, ko gero, idealus klimatas – temperatūra čia visus metus svyruoja nuo 18 iki 24 laipsnių, kone kiekvieną dieną lepina švelnūs saulės spinduliai, viskas skendi žalumoje ir gėlių spalvose. Amžinas pavasaris! Tad kviečiame Jus į didžiausią Kanarų salą – kontrastingą unikalią ir be galo žavingą Tenerifę.

Tai viena populiariausių atostogų vietų, kur didžiules pakrantės uolas ir juodojo smėlio paplūdimius keičia snieguotos kalnų viršūnės, o pilką Teidės vulkano peizažą – vešlios pievos ir vynuogynai, alyvmedžių giraitės, jaukūs miesteliai ir prabangūs kurortai.

Ekskursijos Tenerifėje – tai laukinės gamtos apsuptyje pralesitos dienos:

Loro parkas – tai milžiniškas nuostabus botanikos ir zoologijos sodas, kuriame, ryškiaspalvių gėlių ir žaliuojančių medžių apsuptyje, verda margas ir judrus gyvenimas. Loro parkas – didžiausias zoologijos sodas Europoje ir antras pagal dydį pasaulyje, tapęs namais daugeliui egzotinių gyvūnų.

Siamo parkas – žydra jūra, smėlis, laukinės džiunglės, rytietiško stiliaus architektūra ir pašėlusios vandens pramogos… Šis vandens parkas priklauso Loro parkui ir yra laikomas vienu didžiausių vandens pramogų parku Europoje.

Teidės ugnikalnis – aukščiausias visos Ispanijos taškas ir lankomiausia vieta. Būtent jai vietos gyventojai ir salos svečiai turi būti dėkingi už švelnų klimatą, amžinai trunkantį pavasarį, pasakiško grožio peizažus ir unikalius juodo smėlio paplūdimius.

Maska ir Los Gigantes – senasis salos geologinis pailikimas, 700m siekančias pakrantės uolos, nuo kurių atsiveria kvapą gniaužiantys peizažai, bei senasis salos geologinis palikimas: gilūs tarpekliai, kalnagūbriai, dantytos uolos. Visai čia pat įsikūręs ir Los Gigantes miestelis, pavadintas šių didingų uolų vardu.

Lanzarotė – ugnies sala. Sustingusios lavos upės, krateriai, įvairiaspalvės uolienos, šalia vešintys vynuogynai, palmių giraitės, puikūs paplūdimiai ir jaukūs kaimeliai.

La Gomera – didžiuliai vešlūs kalnų masyvai, palmių giraitės, bananų plantacijos, visur tvyrantis nuostabus lauramedžių aromatas ir žaliuojančiuose slėniuose pabirę mažyliai kaimeliai.

Santa Kruzas – amžinojo pavasario sostinė. Šiandien miestas žavi savo kontrastais – čia tarp senųjų architektūros paminklų verda šiuolaikinis gyvenimas, o vasario mėnesį miestas nusidažo ryškiomis karnavalo spalvomis.