fbpx

Apie mus

Kristupas Kolumbas buvo genialus jūrininkas atradęs Ameriką. Mes kurdami įmonę norėjome pasidalinti žiniomis, įspūdžiais ir mažais atradimais apie kuo daugiau šalių, kurios mums yra tarsi kitas pasaulis, kita planeta ir kitas laikas.

PVZ. Papua Naujoji Gvinėja. Čia dar šiais laikais vyksta karai dėl nužudytos kiaulės. Už tas pačias 4 kiaules vyras gali nusipirkti sau žmoną.

Arba Madagaskaras. Tai ta vieta kur visa šiuolaikinė butaforija praranda prasmę, o spengiantį gatvių triukšmą užglaisto endeminės gamtos garsai.

Mūsų tikslas tapti asmeniniais siūvėjais ir patarėjais – priderinančiais kelionės programą pagal įpročius, poreikius, norus, vizijas ir lūkesčius. T.y. maksimumas įspūdžių būnant pasirinktoje vietoje, pasirinktu laiku.

Santaras

Esu „Santi Travels“ įkūrėjas. Skersai ir išilgai išmaišiau tolimiausias pasaulio šalis, kurių skaičius jau perkopė 100. Galiu Jums parodyti vietas, kur visa šiuolaikinė butaforija praranda prasmę, o spengiantį gatvių triukšmą užglaisto endeminės gamtos garsai… Aš parduodu bilietus į kitus pasaulius, kitas planetas ir kitą laiką.

Antanas

Vertinu galimybę Jums suorganizuoti atostogas arabiškuose kraštuose. Jungtiniai Arabų Emyratai, Egiptas, Turkija, Marokas, Omanas, Jordanija, Tunisas – ne kartą lankytos šalys. O jei aplankėte dar ne visas Ispanijos ar Graikijos salas, taip pat padėsiu, nes įspūdžių kupinų atostogų paslaptis yra įsiklausymas į Jūsų norus.

Agnė

Pasaulyje yra daugybė žmonių, kuriems niekas nepadeda nubusti, teigė Antuano de Sent Egziuperi. Noriu Jus pažadinti ir supažindinti su nepakartojama Pietryčių Azijos gamta, Indijos vandenyno skalaujamomis Šri Lanka ir Maldyvais. Mielieji, juk tiek visko aplinkui… Aš kitaip gyventi jau nebenoriu, o Jūs, ar norite būti pažadinti?

Viktorija

Nė vienas žmogus nesuvokia, kaip nuostabu yra keliauti, iki tuomet, kai jis grįžta namo ir paguldo galvą ant senos pažįstamos pagalvės (Lin Yutang). Nuostabus jausmas aplanko, kai pradedi ruoštis kelionėj – didžiausia sumaištis galvoje „nepamiršti dokumentų, kelių porų kojinių, higienos…ar šias sukneles dėtis ar geriau kokius šortus…“. O kur jau riedančio lagamino garsai „trtrtrtrtr“.  Tas garsas – vienas iš simbolių, kad mes kažkur keliaujame ir nesvarbu ar vykstame į kaimą pas tėvus ar į Bankoką.

Aringa

Esu pasiruošusi su Jumis pasidalinti patarimais, kokių rūpesčių būtų galima išvengti atostogose, ir suteikti svarbios informacijos apie gerai įvertintas vietas Turkijoje, Bulgarijoje, Kroatijoje, Graikijos salose. Apie tai esu sukaupusi žinias komandiruotėse, lankydama viešbučius ir turistinius objektus.

Sandra

Dėmesingai suplanuosiu Jūsų poilsines arba pažintines keliones Italijoje ir Graikijoje – nustebsite, kiek daug paslaptingų vietelių galima atrasti jau gana pažįstamoje Europoje. Norintiems šilumos darganą žiemą, pateiksiu mano pačios patikrintus atostogų paketus Dubajuje, Tailande ar Egipte.

Eglė

Ieškote atotrūkio nuo kasdienybės? Pasiūlysiu turiningas keliones po Europą. Galbūt vilioja tolimos kultūros? Su mano pagalba suplanuosite nepamirštamas atostogas Šri Lankoje, Tailande, įsimylėjėlių pamėgtame Balyje, ar vienoje iš Gili salų.