fbpx

Apie mus

Kristupas Kolumbas buvo genialus jūrininkas atradęs Ameriką. Mes kurdami įmonę norėjome pasidalinti žiniomis, įspūdžiais ir mažais atradimais apie kuo daugiau šalių, kurios mums yra tarsi kitas pasaulis, kita planeta ir kitas laikas.

PVZ. Papua Naujoji Gvinėja. Čia dar šiais laikais vyksta karai dėl nužudytos kiaulės. Už tas pačias 4 kiaules vyras gali nusipirkti sau žmoną.

Arba Madagaskaras. Tai ta vieta kur visa šiuolaikinė butaforija praranda prasmę, o spengiantį gatvių triukšmą užglaisto endeminės gamtos garsai.

Mūsų tikslas tapti asmeniniais siūvėjais ir patarėjais – priderinančiais kelionės programą pagal įpročius, poreikius, norus, vizijas ir lūkesčius. T.y. maksimumas įspūdžių būnant pasirinktoje vietoje, pasirinktu laiku.

Santaras

„Santi Travels“ įkūrėjas ir įmonės varomoji jėga. Skersai ir išilgai ne po vieną kartą išmaišęs tolimiausius pasaulio kampelius prie paskutinių savo trofėjų pridėjau Jemeną ir jos perlą – Socotros salą ir įspūdingąjį legendomis apipintą, Persų imperijos palikimą – Iraną. Santaro aplankytų šalių skaičius artėja prie 100. Bet tai nereiškia jo amžiaus – jis nėra senesnis už istoriją ar legendą. Tiesiog jis yra žmogus norintis gyventi gyvenimą, o ne apie jį galvoti.

Antanas

Keliaujant po arabiškus kraštus, jaučiamas „1001 nakties“ pasakų alsavimas. Dykumos suteikia beribės erdvės pojūtį; jūrų gelmės pakeri savo grožiu, o sutikti žmonės – šypsena bei nuoširdumu. Iš vietinių dažnai girdimas „Inšallah“ (arabų k. „Dievo valioje“). Tad keliavimas – tai pasaulėžiūros reformavimas, praplečiant jos ribas. Likimas suteikė galimybę padėti keliauti kitiems, dalintis patirtimi skaitant paskaitas bei rašant straipsnius.

Agnė

Įrašas mano autobiografijoje „darbas kelionių agentūroje“ – atsirado ne taip seniai. Tačiau likimas šį posūkį turbūt buvo numatęs jau daug anksčiau. Tik pradėjus keliauti supratau, kad pasaulis yra daug didesnis ir įdomesnis nei įsivaizdavau. Esamos vertybės ir prioritetai įgavo visai kitą prasmę, o kelionės tapo varomąja jėga. Meilę kelionėms ir naujiems įspūdžiams stengiamės perduoti ir savo klientams, net ir tiems kurie dar nežino jog vieną kartą įsileidę meilę kelionėms į savo širdį – kitaip gyventi jau nebenorės.

Viktorija

Nė vienas žmogus nesuvokia, kaip nuostabu yra keliauti, iki tuomet, kai jis grįžta namo ir paguldo galvą ant senos pažįstamos pagalvės (Lin Yutang). Nuostabus jausmas aplanko, kai pradedi ruoštis kelionėj – didžiausia sumaištis galvoje „nepamiršti dokumentų, kelių porų kojinių, higienos…ar šias sukneles dėtis ar geriau kokius šortus…“. O kur jau riedančio lagamino garsai „trtrtrtrtr“.  Tas garsas – vienas iš simbolių, kad mes kažkur keliaujame ir nesvarbu ar vykstame į kaimą pas tėvus ar į Bankoką.

Aringa

Jums nėra tokio ypatingo jausmo, kai keldamasis į kalno viršūnę ar eidamas link architektūrinio šedevro tikitės pamatyti kažką įspūdingo, tačiau vis tiek pasiekęs tikslą, susitingsti ir tik vienas dalykas tavo galvoj – VAU? Dėl šito mažo momento, paprasto žodžio – aš keliauju. O viskas prasideda nuo planavimo, tai yra savotiškas menas – kai žinai kontūrus, tačiau visas vaizdas pasimato tik grįžus namo. O geriausias rezultato įvertinimas yra šypsena ir paprastas žodis „Ačiū“.

Sandra

„Nesiveržk ten, kur tave veda takas. Vietoj to, eik ten, kur nėra takų ir palik pėdsaką.“ Plaukti pasroviui – nuobodu. Pasaulis dabar toks atviras, kad nekeliauti būtų tikra kvailystė. O didžiausias malonumas ne tik plėsti savo patirtį, bet ją perduoti žmonėms. Gyvenau šiauriausiame pasaulio mieste, savarankiškai keliavau po Ispaniją, Graikijos salas. Mačiau įspūdingiausią pasaulio miestą – Dubajų, šio titulo jis išties vertas. Be naujų potyrių, įspūdžių, kažkas mumyse miega. Tai turi būti pažadinta!

Eglė

„Kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta tau padeda įgyvendinti troškimą„ (P. Coelho)

Višiškai tuo tikiu. Visada norėjau daug keliauti. Gal todėl, kad mano tėtis daug keliavo ir nuo vaikystės matydavau jo žvilgsnį, prieš kiekvieną išvykimą, pilną nerimo, kupiną nežinomybės ir kartu nekantrumą kuo greičiau užverti namų duris ir stačia galva kristi į magiškos kelionės platybes.

Tikriausiai paveldėjau tą norą pažinti nepažintą ir atrasti dar neatrastą pasaulį. Tas keistas magijos pojūtis lydi visur : ar tai būtų trumpa savaitgalinė kelionė į Paryžių, ar egzotinė kelionė į Balio salą.

Jei norite pabėgti nuo kasdienybės ir pajusti jausmą kurio dar nepažįstate – tiesiog išdrįskite palikti komforto zoną ir iškeliauti. Galiu lažintis – Jūs nustebsite koks mus supantis pasaulis yra atviras, svetingas ir gražus.